Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.912x, což odpovídá cca 99.765-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 22. 05. 2020

Související články

A je to: Jaroslav Kubera má podpisy pod kandidaturu na Hrad
Místopředseda Senátu za ODS Jaroslav Kubera už má potřebné podpisy senátorů pro svou kandidaturu na Pražský hrad. Dnes to potvrdil serveru iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ty kretény bych poslal do první linie. Položte život za NATO, když tak debilně žvaníte, rozčílil se poslanec
Smršť spekulací o blížící se válce spustil nejen ve světě, ale i mezi českými politiky prezident Spojených států amerických Donald Trump, když ve středu na sociální síti vyzval Rusko, aby se připravilo na americký útok na Sýrii. Jenže neustále omílaný příchod možného válečného konfliktu ze strany členů vlády, poslanců, senátorů či europoslanců už nevydržel komunista Zdeněk Ondráček, který přišel s nápadem, jak jim konečně zavřít ústa. „Všechny tyhle kretény, co mluví o válce, bych poslal do první linie,“ rozzuřil se na svém facebookovém účtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ráno útočil balkánec se sekerou, večer přišel další útok, tentokrát s mačetou. Vítejte v německém Düsseldorfu
Německé město Düsseldorf obchází strach. Nejprve totiž zažilo útok psychicky nemocného muže sekyrou, následně další útok mačetou. Píše o tom server TN.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Děláte hybridní kampaň. Je na čase skládat účty, pustil se do Zemana kandidát Fischer
Prezidentskému kandidátovi Pavlu Fischerovi se ani trochu nelíbí, že se současný prezident Miloš Zeman nezúčastňuje prezidentských debat. Přišel proto s nápadem. Vyzval Zemana na souboj. Je dokonce ochoten dorazit přímo na Hrad, aby to Zemanovi usnadnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Takzvaná „kauza lithium“ byla prý předvolební hybridní útok. Ivan Gabal volá po zřízení sněmovní vyšetřovací komise
Server Aktuálně.cz přišel se zprávou, že kauza lithium, jež byla spuštěna před sněmovními volbami, by mohla být dezinformční kampaní. Podle všeho ji měl pomoci rozdmýchat blízký přítel prezidenta Miloše Zemana Zdeněk Zbytek. On sám tvrdí, že jen přeposlal maily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kubera (ODS): Češi opravdu pijí světovou extratřídu
Projev na 14. schůzi Senátu dne 25. 4. 2018 k návrhu zákona senátorů Ivo Valenty, Jana Horníka, Jiřího Voseckého a dalších senátorů, kterým se mění zákon o silničním provozu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hilšer sehnal dostatek podpisů senátorů, může kandidovat na Hrad
Lékař a aktivista Marek Hilšer má k dispozici dostatek senátorských podpisů, které mu otevírají cestu ke kandidatuře na Pražský hrad. Hilšer to dnes řekl novinářům na tiskové konferenci. Kandidaturu odevzdá ministerstvu vnitra dnes. Do prezidentské volby ho navrhuje 11 senátorů. Zařadil se k dalším sedmi uchazečům o post prezidenta, kteří mají podle dostupných informací zajištěné zákonem stanovené podpisy občanů, poslanců nebo senátorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
ODS: Jaroslav Kubera zvolen předsedou Senátu
Senát na svém středečním ustavujícím zasedání zvolil svým předsedou Jaroslava Kuberu z ODS. Kubera obdržel ve 2. kole hlasy 46 senátorů. Hlavním úkolem Senátu je podle Kubery ochrana Ústavy, demokracie a svobody. Podle předsedy ODS Petra Fialy bude Kubera díky svým zkušenostem horní komoru reprezentovat jasně, srozumitelně a čitelně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tak zavřete! Kubera přišel do ČT, Witowská to musela utnout
V Událostech, komentářích se střetl předseda Senátu za ODS Jaroslav Kubera s poslancem za KDU-ČSL Jiřím Miholou. Řešila se otevírací doba o svátcích a chaos, který panuje, když jsou omezeny jen obchody nad 200 m2 a o některých svátcích je otevřeno a o některých není. Kubera tvrdil, že poslanec chce lidi vychovávat a za chvíli bude požadovat, aby bylo zavřeno i o nedělích. Mihola se osopil, že mu Kubera něco „darebně“ podsunuje a pustil se do něj, že když mu nezáleží na prodavačkách, které chtějí za rodinami, tak ať si ODS před volbami odpustí řeči o rodině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kandidát Kubera nechce na nikoho plivat. Ale co řekl o Drahošovi, to se mu líbit nebude
Místopředseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) stále zvažuje svou kandidaturu na prezidenta. A to i přesto, že pro ni již má dostatek podpisů svých kolegů senátorů. Nyní poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz, ve kterém mimo jiné uvedl, že i když špína funguje, on sám na nikoho plivat nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist