Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.913x, což odpovídá cca 151.996-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz

nejlepší články ze dne: 29. 06. 2020

Související články

„Debilové. To vyroste z dnešních dětí.“ Daniel Vávra, slavný „počítačový“ Čech, o internetu, Bakalovi a dnešní cenzuře
Herní vývojář Daniel Vávra, autor světoznámé hry Kingdom Come: Deliverance a „bambilionář“, jak se označuje, se rozmluvil v interview v pořadu Real Talk na Youtube. Promluvil o vlastenectví, snahách ho zdiskreditovat i o tom, jak se mu spolupracovalo se Zdeňkem Bakalou. A tvrdá slova měl na adresu Facebooku a cenzury. „Posuzuje to tam nějakej dvacetiletej hipster s dredama a říká si, já mám rád tyhle, takže tyhle smažu.“ Na sociálních médiích jsou podle něj nejslavnější socky, co nic nedokázaly. A tvrdí: „Tohle teďka žerou malý děti a budou z nich stejný debilové, to je docela smutný, ne?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Sportovci si stěžují na ministra školství. Podle nových podmínek prý normální kluby nejsou schopny dosáhnout na dotace
Česká unie sportu poslala otevřený dopis ministrovi školství za ČSSD Stanislavu Štechovi. Sportovci v něm dávají najevo, že se na ministra zlobí. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kulturní fronto, vaše citové vydírání „sirotky“ je vrcholně odporné. Jeden z nejznámějších Čechů se naštval a zahanbil všechny plané žvanily činem
Daniel Vávra je tvůrcem počítačové hry Kingdom Come: Deliverance, která se v roce 2018 stala jednou z nejúspěšnějších her světa a z Vávry udělala skutečně celosvětově známou osobnost. Následně ale vyvolal několik kontroverzí svými názory, v českém konetextu například svým příkrým komentářem k vystoupením Tomáše Halíka. A proto nepřekvapí, že se rázně proti hlavnímu proudu postavil i v nejaktuálnější kauze syrských sirotků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kreténi neschopní, to jsou Češi. A ještě brečí! řekl světoznámý Čech. Proč? Je zde FOTO
Proč se turisté drží v Praze... Právě tomu se věnoval ve svém příspěvku herní vývojář Daniel Vávra, autor herního bestselleru Kingdom Come: Deliverance. „Češi jsou kreténi, absolutně neschopní a líní sebrat zlatou cihlu, i když jim leží uprostřed obýváku, a pak ještě brečí, jak nic nejde,“ hodnotil Vávra ubytování mimo Prahu a jako příklad poskytl Kutnou Horu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kauza Feri: Kdyby Okamura napsal, že novináři rozbije hubu... Vývojáře Vávru rozčílil dvojí metr
Napadení poslance Feriho vyvolalo na sociálních sítích různé odezvy. Od šoku po hněv až po názory, že Ferimu naložili ještě málo. A známý herní vývojář Daniel Vávra si všímá, jaký platí dvojí metr. Když se totiž Jan Palička z Info.cz zastal Dominika Feriho, vzal si ho do úst brněnský režisér a bývalý zastupitel za Žít Brno. A nejen on. „Hate Free Culture zdá se platí jen pro někoho,“ říká k tomu Vávra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
MŠMT: Sportovní svazy zatím nedostanou dotace, rozdělování se prošetří
Sportovní organizace a svazy zatím z MŠMT nedostaly žádné dotace pro letošní rok, rozdělování peněz bude znovu prošetřeno. Peníze dosud nebyly rozděleny kvůli mimořádným kontrolám některých sportovních svazů a sekce sportu a také kvůli zpřísnění podmínek dotačních rozhodnutí od ledna letošního roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
A je to: Miliardy z církevních restitucí prošetří komise
Ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD) ustavil komisi, která má řešit nejen miliardové náhrady a jejich zdanění, ale i otázku vydání desítek tisíc hektarů církvím. O její včerejší schůzce informoval deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist