Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.913x, což odpovídá cca 151.996-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz

nejlepší články ze dne: 29. 06. 2020

Související články

Znalec Washingtonu píše, že Trump byl zavražděn. Teď už místo něj sedí v Bílém domě figurka mocných
Analytik P. C. Roberts tvrdí, že Trump byl zavražděn. Zavraždili ho lidé mocnější, než je prezident USA, protože se jim nelíbilo, co chce prosadit. Mír s Ruskem a omezení imigrace barevných do USA. Roberts je přesvědčen, že právě „barevní“ jsou nebezpečím pro Západ. Český překlad Robertsova komentáře přinesl server Vaše věc.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Profesor Zlatuška varuje: Z útoku na muslimku je patrné, že nebezpečím u nás není těch 12 uprchlíků, ale pomatené hlavy některých našich spoluobčanů a spoluobčanek!
ROZHOVOR „Ty scénáře s hlídáním břehů a vracením uprchlíků z moře zpět na teritorium zemí mimo Evropskou unii jsou vesměs formulovány jako utopie, které chybí prvky uskutečnitelnosti,“ tvrdí poslanec a někdejší rektor Masarykovy univerzity v Brně Jiří Zlatuška (ANO). Ten pak svůj názor ještě blíže vysvětluje: „Rezignace na záchranu lidí na člunech by vcelku jistě vedla k větším počtům mrtvých. Pokud by to tak dopadlo, dal by se kolem toho vystavět turistický průmysl, kdy by se výletníci z EU jezdili na lodích dívat na to, jak se topí lidé snažící se dostat přes Středozemní moře. Byla by to kratochvíle srovnatelná s tím, když ve starověkém Římě lidé sledovali v arénách, jak lvi požírají křesťany.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Putin: Severní Korea ví, že zrušení jaderných zbraní znamená pozvánku na hřbitov
Mnozí experti doufali, že se do sporu mezi Severní Koreou a Západem „vloží“ tradiční spojenec KLDR Čína, ale v posledních hodinách je nejaktivnější ruský prezident Vladimir Putin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Veterinární správa: Čína vyškrtla ČR ze seznamu zemí s nebezpečím nemoci šílených krav
Česká republika (ČR) již nefiguruje na čínském seznamu zemí s nebezpečím tzv. nemoci šílených krav (BSE). Zástupci čínského Generálního ředitelství cel (GACC) to v minulém týdnu oznámili během bilaterálního jednání na Ministerstvu zemědělství (MZe). Česká republika o vyjmutí ze seznamu usilovala řadu let. Tento krok je nesmírně důležitý pro případné budoucí otevření čínského trhu pro produkty z hovězího masa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
P.C. Roberts: USA jsou největším vězeňským státem světa
Spojené státy drží v počtu svých vězněných obyvatel světový primát. Nejen tedy že zaznamenávají nejvyšší procento svých lidí, kteří právě tzv. sedí, ale jsou vězeňskými šampiony i v absolutních číslech vězněných, kterých je zde mnohem víc než ve státech tzv. "autoritářských". I např. Čína, která má čtyřikrát víc obyvatel než USA, za Amerikou v počtu vězněných lidí zaostává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Správa KRNAP varuje před nebezpečím při pohybu po Krkonoších
Vzhledem k vývoji počasi v posledních hodinách varuje Správa KRNAP před nebezpečím při pohybu po Krkonoších. Mokrý sníh na mnoha místech způsobil vrcholové zlomy stromů, na řadě míst jsou stromy polovyvrácené a nahnuté. Nejvíce postižené jsou západní Krkonoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Češi nejsou pštrosi, aby se před nebezpečím ukrývali a Židé už vůbec ne (2. díl)
Obava z rozpadu NATO, drolení EU (Brexit), rozepře s Čínou, rusko-ukrajinský konflikt, americké a ruské odstoupení od INF a neustálé Trumpovo spílání evropským vládám, že jsou „stejně špatné jako Čína, jen trochu menší“ nevyhnutelně vedlo k tomu, že se dvě hlavní síly EU - Berlín a Paříž - více semkly a podepsaly „Smlouvy o spolupráci“.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.2.2019 v 18:41, zobrazit podobné
P.C. Roberts: Washington ničí americkou moc
Čtenáři doma i ve světě se mě ptají, jak mají rozumět oznámení, že od nynějška bude Čína provádět nákupy i prodeje ropy v čínské měně kryté zlatem? A nejčastější jejich otázky jsou: Jde o útok Ruska a Číny na americký dolar? Oslabí to dolar? A oslabí jej to natolik, že jej vyřadí z role měny, ve které se s ropou obchoduje?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Putin je za vodou. Největším padouchem Západu se stal Trump
Putin, putin, putin… Mohl za vše. Za to, že v Evropě narůstá napětí, že Angela Merkelová pozvala statisíce Syřanů bez jakýchkoliv podmínek do Evropy a Německa zvláště, že ti Ukrajinci na Východě jsou vlastně Rusové a do EU rozhodně nechtějí, za to že národy už začaly být unavení z těch lží a her a chtěli se osvobodit z té kazajky EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Putin řekl, kdo bude vládnout světu
Politologové i samotní politici se nemohou shodnout, která země skutečně vládne světu. Vedle Spojených států se „o slovo“ hlásí také Rusko nebo Čína. Ruský prezident Vladimir Putin před několika dny konkrétně uvedl, kdo by mohl vládnout světu v blízké budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist