nejlepší články ze dne: 30. 06. 2020

Související články

Vladimir Putin prý chystá něco opravdu velkého. Američané mají strach. Mohlo by být veselo
Internetový server americké zpravodajské televize CNN varuje před možnou invazí ruských vojsk do Afghánistánu a Libye. Rusko se podle zjištěných informací CNN snaží navýšit svůj vliv v regionu na úkor Spojených států a NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Ukrajinská provokace u Kerčského průlivu
Tři desítky let Spojené státy a NATO obkličují Rusko základnami. NATO se rozšířilo k jeho hranicím: Středovýchodní Evropa, Pobaltské státy. Tři desítky let NATO vysílá propagandistické fejky zaměřené proti Rusku. Horké střetnutí s Ruskem se jim vyprovokovat nepodařilo. Zatím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Šéf NATO přesvědčoval z novin, že musíme zůstat v Afghánistánu
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg v rozhovoru pro deník Právo na serveru Novinky.cz sdělil, jak jedině se může situace v Afgánistánu vyřešit. NATO se prý v Afghánistánu nevrátí k bojové misi, je ale klíčové, aby pomáhalo afghánským bezpečnostním silám. „Mise v Afghánistánu je i v našem zájmu,“ zdůraznil a nezapomněl vyzdvihnout úsilí České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): Jednání USA s Tálibánem ukončilo vojenský debakl v Afghánistánu
Tálibán oznámil, že se s USA domluvil na dohodě o míru v Afghánistánu, která počítá se stažením zahraničních vojsk z Afghánistánu do 18 měsíců od podepsání, tvrdí tálibánské zdroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
P. C. Roberts: Nejvyšší americký velitel v Afghánistánu - Tálibán nelze porazit
Válka v Afghánistánu se nedá vojensky vyhrát a míru lze dosáhnout jen politickým řešením s účastí Tálibánu, přiznal nově jmenovaný velitel amerických sil a sil NATO v Afghánistánu generál Austin Scott Miller. Učinil tak ve svém prvém interview pro televizi NBS News poté, co v září t. r. převzal vedení sil NATO v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Rusko je slabé a válku s NATO nechce, uvedl český generál
Generál Karel Řehka, zástupce velitele Mnohonárodní divize severovýchod v polském Elblagu a autor knihy Informační válka, je přesvědčen, že Rusko nechce válku. „Je slabší než NATO a ví to,“ řekl Řehka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Rusko je nešťastné ze současného světového řádu, říká generál Pavel. A pokud jde o NATO...
Rusko nesdílí stejné hodnoty jako Západ, a proto není spokojené se současným uspořádáním světa a vede konfrontační politiku vůči Severoatlantické alianci. Na konferenci Stratcom summit v Praze to dnes řekl předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel, který označil Rusko za jednu ze dvou největších aktuálních výzev pro alianci. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jsem pro posílení mise v Afghánistánu, oznámil Zeman
Prezident Miloš Zeman by podpořil posílení mise Severoatlantické aliance v Afghánistánu. Řekl to dnes v rozhovoru s ČTK u příležitosti 20. výročí vstupu Česka do NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vítová (ANS): Bez míru nemáme budoucnost. Proč je pro ČR nezbytné vystoupit z NATO.
Chceme vystoupit z NATO. Účast ČR v NATO a přítomnosti vojsk NATO na ruských hranicích považujeme za zdroj našeho smrtelného ohrožení, nikoliv za zvýšení naší bezpečnosti. Proto navrhujeme náš odchod z tohoto vojenského paktu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Grebeníček (KSČM): Jak a co hájí premiér Babiš v Afghánistánu
Sedmnáct let od zahájení války USA v Afghánistánu si troufám se vší odpovědností tvrdit, že Američané, reprezentace NATO a potažmo i česká vláda a armádní špičky nám lžou o tom, co se v Afghánistánu skutečně děje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist