nejlepší články ze dne: 05. 07. 2020

Související články

Kdo platí demonstrace na Václaváku? Díváme se na Milion chvilek: Je to zábava
Kdo platí Mikuláše Mináře a Milion chvilek pro demokracii? Podívali jsme se na transparentní účet, který má hnutí zřízený ve Fio bance. A objevili několik zajímavostí. Milion chvilek má milion korun. Přispěla Olga Sommerová, rovněž Johannes Lobkowicz. A Václav Klaus. A ve zprávách zazněla i chvála na prezidenta Zemana a otázka: „Chcete, aby tam byl stahovač králíků – míchačka?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ne podřízenosti Německu, stop neziskovkám! Vytáhl Klaus ml. program. Problém pro Babiše. A co EU?
Trikolóra poslance Václava Klause veřejnosti představila svůj program. Předseda hnutí Václav Klaus mladší všem svým spoluobčanům sdělil, že je to program zcela unikátní, který nemá žádná jiná politická strana. Poznamenal navíc, že Trikolóra stojí na straně dobra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Poslanec Klaus kategoricky: Fotbalisté nehráli mezistátní zápas, protože Kosovo není žádný stát
Víkendová porážka české fotbalové reprezentace v Prištině šokovala mnohé. Na obranu fotbalistů se vyslovil poslanec z hnutí Trikolóra Václav Klaus. Podle něj národní tým žádný mezistátní zápas neprohrál, protože ani mezistátní zápas nehrál. Ten proti sobě totiž musí hrát dva státy, což prý Kosovo rozhodně není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Milion chvilek“ jako Václav Havel? Silné srovnání
Organizátor akcí Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář se rozhodl po sérii demonstrací přikročit k dalšímu kroku. Vyzval premiéra Andreje Babiše, aby se s ním střetl v televizní debatě. Ten to odmítl, ale člen RRTV Vadim Petrov takový postup ocenil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Boris Šťastný x Václav Klaus
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.10.2020 v 11:40, zobrazit podobné
Václav Klaus opravdu hodně vytočí fanoušky profesora s prázdnými brýlemi
Před pěti lety podpořil Václav Klaus s rodinou Miloše Zemana proti Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09). Letos dal znovu Václav Klaus najevo, že bude volit Miloše Zemana. Proč se staví tak jasně za muže, jenž býval jeho politickým rivalem? Nejen to vysvětluje v rozhovoru pro páteční MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Boris Šťastný x Václav Klaus
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.10.2020 v 12:41, zobrazit podobné
Nová Babišova vláda: Václav Klaus ml. ministrem školství?
Před pár dny jsem napsal  mini-panflet s názvem Prosincové idy. V něm jsem si tipnul, že Václav Klaus ml. by mohl podpořit novou Babišovu vládu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.10.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Milion chvilek: Jakl udeřil. Co mi provedli? A demokracie po jejich
Ladislav Jakl zavítal do Českého rozhlasu, usedl do křesla pro hosta Barbory Tachecí a spustil slovní palbu. O spolku Milion chvilek konstatoval, že vlastně nemá rád demokracii. Nešetřil ani předsedu vlády a jeho „soudružku ministryni“. Šil i do dotací všeho druhu. „Pro mě jsou zlo, které krade lidem peníze a rozdává je vybraným protekčním mazánkům,“ nebral si servítky. Toto zlo je prý dnes podporováno Evropskou unií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist