Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2020
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.900x, což odpovídá cca 151.318-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 31. 07. 2020

Související články

Drahoš chce v ČR školu George Sorose. Tu, co Orbán vykázal z Maďarska. A Andrej Babiš se přidal
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš doporučuje přesunout soukromou Středoevropskou univerzitu miliardáře George Sorose. Maďarský premiér Viktor Orbán připravil zákon, jehož cílem je v podstatě vyhnat Sorosovu univerzitu ze země. Předseda vlády se netají tím, že Sorose považuje za jednoho z viníků uprchlické krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Toto způsobil George Soros, přiznalo vysílání ČT. A Erik Best varuje...
Erik Best, známý americký novinář žijící v Praze, se ve svém posledním slově věnuje Maďarsku a Georgi Sorosovi a jeho vztahu s americkou vládou. Klade si důležitou otázku: Co znamená zapojení George Sorose do převratů na Ukrajině a v Gruzii? A proč mu to americká vláda dovolí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Podívejte se, co provádí George Soros v Africe
Server Česká pozice se zabývá mírou vlivu miliardáře a filantropa George Sorose v Africe. Kontinent, na kterém se má do roku 2050 zdvojnásobit počet lidí na takřka 2,5 miliardy, bude do budoucna z obchodního hlediska stále důležitější oblastí. V Africe se hraje o všechno. Nerostné bohatství, inženýrské sítě, i politický vliv. Se vším ale může zamávat jeden člověk. Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Odhalení stran George Sorose. Vystoupil proti němu silný hráč
Obviňování Viktora Orbána, že jeho kritika George Sorose vychází z antisemitismu, bere v poslední době za své. Před několika měsíci se od filantropa židovského původu distancovaly izraelské úřady a deník The Jeruzalem Post nyní píše o tom, že s Orbánem úzce spolupracuje i vládnoucí strana Likud.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
George Soros bude rozdávat ceny českým novinářům. Zde jsou jména a jejich tvorba
Již podeváté se nadace amerického miliardáře George Sorose OSF (Open Society Fund) chystá rozdávat novinářské ceny. Prozatím oznámila nominované novináře a jejich články. V devíti kategoriích byly vždy nominovány tři nejlepší práce. Najdeme zde práce z Respektu, magazínu Reportér, Hospodářských novin, České televize, Českého rozhlasu, ale např. také audiovizuální dílo serveru Romea.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Člověk od Sorose napsal knihu o migraci. Asi tušíte, jak vás v ní označují
Vlivný americký server The Atlantic publikuje rozhovor s americkým publicistou židovského původu a spolupracovníkem Open Society Foundations George Sorose Sashou Polakowem-Suranskym, který se týká jeho nové knihy o migraci. Autor v ní mimo jiné varuje před narůstající nenávistí vůči muslimským migrantům, která připomíná nenávist vůči Židům ve 30. letech minulého století.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Pozor na Sorose, podporujte Orbána. Jinak ohrožujete sami sebe, zaznělo z Izraele
Tajemník izraelské vládní strany Likud Eli Hazan napsal pár řádek k drtivému vítězství Viktora Orbána v maďarských volbách. Kdo to myslí dobře s evropskou civilizací stojící na anticko-židovsko-křesťanských kořenech, měl by podle Hazana Orbána podporovat. Tajemník to považuje dokonce za historický imperativ této civilizace. Čtenáře navíc upozornil, že by si měli dát pozor na amerického miliardáře George Sorose.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Také Rumuni obviňují Sorose z destabilizace země
Lídr rumunských vládních sociálních demokratů Liviu Dragnea obvinil George Sorose z mediální kampaně, jíž cílem je diskreditovat jeho stranu i jeho osobně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Obvinění na hlavu Sorose. Sepsal je židovský autor a je to skutečně vážné
Americký filantrop maďarského původu George Soros má sice židovské kořeny, ale jak tvrdí Daniel Greenfield z think tanku Freedom Center, ve skutečnosti Židy nenávidí. Jeho názorový článek je umocněn karikaturou Sorose s hitlerovským knírkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Úder Georgi Sorosovi: Škodí, zneužívá neziskovky, chce nám vládnout, zastavte ho. Začíná to být opravdu velké
V Makedonii se objevila iniciativa na potlačení vlivu George Sorose v zemi. Proti známému filantropovi se postavil i makedonský předseda vlády Nikola Gruevski. Někteří lidé se domnívají, že Soros představuje skutečné riziko pro stabilitu v zemi, jiní zas, že Gruevski se snaží odvést pozornost od skutečných problémů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist