Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2020
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt3101724 
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.303x, což odpovídá cca 172.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2020

Související články

Pražským primátorem bude Pirát Hřib
Pražským primátorem bude Zdeněk Hřib (Piráti). Lídři Prahy Sobě Jan Čižinský a Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) v radě města nebudou. Novinářům to dnes řekli zástupci tří koaličních stran. Pospíšil zůstane europoslancem a Čižinský starostou Prahy 7. Praha Sobě a Spojené síly pro Prahu budou mít po dvou náměstcích primátora. V radě bude ještě dalších šest členů - po dvou z každého koaličního uskupení. Koalice bude mít v 65členném zastupitelstvu většinu 39 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Lidovec Čižinský staví v Praze kandidátku proti vlastní straně. Po výzvách pozastavil členství
Poslanec a starosta Prahy 7 Jan Čižinský pozastaví své členství v KDU-ČSL. K přerušení členství jej vyzvalo celostátní vedení strany, sdělil dnes ČTK Čižinský. Důvodem je založení sdružení Praha sobě, se kterým chce na podzim kandidovat v komunálních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Čižinský může začít počítat. Podnikatel s uhlím Bobela mu poslal milion
Spásu Prahy slibuje dlouholetý koaliční zastupitel Jan Čižinský, který se do říjnových voleb zapojí s hnutím Praha Sobě. O tom sice není prakticky vůbec vidět, ani slyšet, ale co se financí týká, Čižinský si rozhodně nemůže stěžovat. Transparentní účet jeho spolku nabývá na objemu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pomáhá vězňům po návratu na svobodu. Přes rádio poslala varování Jiřímu Kajínkovi
Dagmar Doubravová z neziskové organizace Centrum Rubikon ohodnotila v úterní Kauze dne na Rádiu Impuls šance na návrat snad nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka do normálního života. O šancích vězňů ví své, protože odsouzeným již delší dobu pomáhá v návratu do normálního života.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Primátor Hřib: Praha a její Vánoční trhy dosáhly na další mezinárodní ocenění
Praha je jednou z nejkrásnějších vánočních destinací světa – to je závěr, na kterém se opět shodují prestižní zahraniční média. Nádherná atmosféra historické Prahy a jejích Vánočních trhů na Staroměstském a Václavském náměstí opět boduje v žebříčku TOP 5 cestovatelského webu CNN Travel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Nepřizpůsobiví lidé v ulicích, bezdomovci, cizinci, dealeři drog, prostitutky. Trpíme přebytkem turistů. Starosty Prahy 1 jsme se ptali na věci, o kterých ostatní raději mlčí
ROZHOVOR „My bychom zde měli být hlavně pro občany. Hlavní město Praha je živý organismus, který při zachování našeho kulturního dědictví se musí dál rozvíjet… Teď to řeknu na rovinu: My v tuto chvíli spíše trpíme přebytkem turistů. Nemyslím si, že turisté jezdí někam jen kvůli tomu, že to místo je na listině UNESCO. Municipality by se měly především řídit názorem svých občanů,“ říká starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký z TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pražský primátor Zdeněk Hřib zasadí strom v botanické zahradě
V pražské botanické zahradě v Troji se dnes po poledni rozroste sbírka vzácných dřevin a rostlin, které tam vysadili významní představitelé kulturního, sportovního, vědeckého či politického života. Svůj strom na Stezce osobností v projektu Kořeny osobností zasadí pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Stane se pátým primátorem, jenž bude mít v tomto projektu svůj strom a 94. osobností celkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Příští rok zakážeme v Praze topit uhlím, chlubil se Čižinský. A přišel veřejný výprask: Co takhle raději udělat okruh!
„Praha od příštího roku nebude topit uhlím, bude mít tím pádem trošku čistší vzduch, a poskytuje i dotace na výměny kotlů,“ informuje na sociálních sítích lídr hnutí Praha sobě a pražský zastupitel Jan Čižinský. Naráží tak na to, že Praha plánuje zakázat topení uhlím, uhelnými briketami a koksem v kamnech a v kotlích, které spadají do nejnižších dvou emisních tříd z pěti možných. V komentářích se ovšem neobjevuje jen chvála, a Čižinský to tak od obyvatel i schytává. „Co takhle pro lepší vzduch začít dělat na okruhu?“ táží se lidé v komentářích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Kreténe, tys tam s nima seděl.“ Čižinský to schytává od Pražanů za bortící se most
Praha stále řeší unikátní situaci, kdy všech pět stran má podobný výsledek, a tak jsou koaliční jednání zdlouhavá. Zatím se snaží domluvit Piráti, Spojené síly pro Prahu a Praha sobě. Vítězná ODS by mohla skončit v opozici, takže má čas žertovat a kritizovat. Alexandra Udženija na stránkách pražské ODS na Facebooku zveřejnila Usnesení klubu zastupitelů ODS při Zastupitelstvu hlavního města Prahy. Kopalo se v něm především do Čižinského, ale ani Hřib a Pospíšil neušli pozornosti. Na profilu Fungující Praha se pak do Čižinského pustili zevrubně, zejména za uzavřený most.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist