nejlepší články ze dne: 02. 09. 2020

Související články

Demokratizace má probíhat krok po kroku po etapách, řekl k výročí čínských protestů Zeman
Demokratizace má být postupná, řekl dnes prezident Miloš Zeman v souvislosti s 30. výročím potlačení studentských nepokojů v Číně. Pokud by došlo v Číně k chaosu a k její dezintegraci, mohlo by to znamenat výraznou destabilitu. Zeman to řekl českým novinářům v Pekingu na závěr své návštěvy Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Teroristický útok v Česku? Bezpečnostní expert řekl jasné stanovisko
Bezpečnostní expert David Rožek promluvil o teroristickém útoku ve Štrasburku. Útočník, který se schová v davu, má prý velkou výhodu i na místě, kde hlídkují policisté. Může se mu podařit utéct i policejní ostraze takřka pod nosem. Teroristický útok z vánočních trhů ve Francii se prý bohužel může zopakovat i v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Velvyslancem v Číně se stane Tomšík, předpokládá prezident Zeman
Prezident Miloš Zeman předpokládá, že končící viceguvernér České národní banky Vladimír Tomšík se stane českým velvyslancem v Číně. Jeho jmenování na diplomatický post v Pekingu podle prezidenta prošlo vládou, čeká se na potvrzení z čínské strany. Zeman to řekl v rozhovoru pro dnešní Mladou frontu Dnes (MfD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman otevřel v Číně pusu a hned se na něho vrhli Janda, Pospíšil, Kolář, Hrušínský...
Americká CIA či český NÚKIB varovaly před možným bezpečnostním rizikem, které může představovat čínská firma Huawei. Český prezident Zeman se však společnosti zastal. V Číně řekl, že obvinění firmy Huawei jsou nepodložená. A netrvalo dlouho a na Zemanovu hlavu se snesla kritika. Ozvali se předseda TOP 09 Jiří Pospíšil, bývalý velvyslanec v USA a v Rusku Petr Kolář nebo analytik z think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
To nesmělo chybět: I v Číně prezident Zeman rýpal do českého tisku. Novinkami o Orbánovi či Rusku
Čtyři roky rozvíjení česko-čínských vztahů přinášejí plody a ze „zasetého semínka vyrostla docela pěkná kytka“, zhodnotil prezident Miloš Zeman na dotaz serveru ParlamentníListy.cz svou v pořadí již čtvrtou návštěvu Číny. Během setkání se svým mediálním doprovodem si neopomněl rýpnout do veřejnoprávních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist