Jiří Paroubek: Je potřeba podpořit svého prezidenta…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 15.9.2020 v 16:41, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 15. 09. 2020

Související články

VIDEO To musíte takhle cvakat zubama. Jiří Paroubek předcvičoval a odhalil víc o návratu do politiky
Rozhovor uprostřed cvičení poskytl projektu Kilák expremiér Jiří Paroubek. Celý záznam videa, v němž Paroubek nevyloučil ani možnou kandidaturu na prezidenta, přinesl server Týden.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Sprosťáctví některých politiků nezná mezí. Jiří Paroubek žasne nad tím, co se odehrává na Plzeňsku při návštěvě prezidenta
Na serveru Vaševěc.cz se bývalý předseda ČSSD a premiér Jiří Paroubek vyjádřil k úrovni některých veřejně neznámých politiků pravice, kteří při návštěvě prezidenta v Plzni odmítli přijít na krajský úřad, kde se měli společně setkat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nevkusné divadlo! Expremiér Paroubek se rozčílil na Zemana
Ke včerejší „frašce“ na Pražském hradě se vyjádřil i expremiér Jiří Paroubek. Podle něj bylo včerejší setkání prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky nevkusným divadlem. „Je nutné říci, že tento nevkus byl dílem prezidenta republiky. A to je vážné,“ podotkl Paroubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Veleba (SPO): Jdeme podpořit svého prezidenta, dáme hlas Miloši Zemanovi
Poslechněte si vystoupení pana prezidenta v Poslanecké sněmovně, zejména jeho závěr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Opravdu potřebujeme víc zbrojit?
Poradní sbor prezidenta republiky k problematice obrany na svém včerejším jednání v Lánech došel k názoru, mj. že je potřeba navýšit výdaje na obranu až na dvě procenta HDP. To by ve svých důsledcích znamenalo, že z dnešních výdajů přes cca 50 miliard korun, by stát vynaložil více než 100 miliard.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek si to vyřídil se Slonkovou a Kubíkem
Expremiér a bývalý předseda sociální demokracie a strany LEV 21 Jiří Paroubek se ohrazuje proti článku, který o něm napsali redaktoři Jiří Kubík a Sabina Slonková. Oba redaktory označuje Paroubek jako „známé konspirátory a vykonavatele mediálních poprav“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Jak dopadnou prezidentské volby na Slovensku?
Strana SMĚR, zdá se, udělala strategickou chybu při výběru svého nominanta na funkci slovenského prezidenta. Maroš Šefčovič je formálně nezávislým kandidátem, ale všichni chápou, že se jedná o exponenta strany SMER.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
„Prezident Šmardu nejmenuje!“ Jiří Paroubek se znalostí vztahů kolem ČSSD odhaduje proč
ROZHOVOR „Pana Šmardu prezident nejmenuje. Je to osobní přítel Sobotky, to znamená vliv tandemu Sobotka, Pokorný, s nimiž má prezident zkušenosti. Je potřeba, aby obě strany odešly s nějakým řešením, kdy ani jedna neztratí svoji tvář. Jestli sociální demokraté odejdou z vlády, stanou se bezvýznamnou stranou,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý premiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Žaloba na prezidenta? Expremiér jasně promluvil
Někdejší premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek připojil svůj názor na kauzu údajného ovlivňování justice ze strany Hradu. Šestice senátorů z Klubu pro liberální demokracii – Senátor 21 plánuje podat žalobu na prezidenta Miloše Zemana za hrubé porušení Ústavy. „Tento útok na prezidenta jen zmobilizuje jeho příznivce,“ míní Paroubek, který si spíše klade otázku, kdo vlastně rozděluje českou společnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist