Ivo Fencl: Píší ženy jinak než muži? Píší dámy jinak než páni?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2020 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 09. 2020

Související články

Nevěděl jsem, kdo to je, tvrdil poslanec, který zrušil akci s Robinsonem. Jenže to prý bylo úplně jinak
Konference, jakou svět neviděl. I tak by se dala nazvat zrušená akce, kde měl vystoupit britský krajně pravicový aktivista Tommy Robinson, kterého k diskusi přizval zákonodárce z hnutí ANO Milan Pour. Muž, který Pourovi doporučil Robinsona pozvat, se rozhodl promluvit. S Robinsonem je to prý jinak, než píší česká média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Šéf poslanců KSČM předal ocenění veliteli z Národní třídy, píší noviny. Ale je to jinak, než si myslíte
Bývalý důstojník SNB Michal Danišovič se může pyšnit pamětní medailí, kterou převzal 17. listopadu. Píše o tom server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petra Sejbalová: Pořád platí, že muži svádí ženy a ženy svádí muže
Měsíc máj je, jak se říká, lásky čas. Jak je to s hledáním partnera, jsou v tomto smyslu aktivnější muži, nebo se naopak v současné době snaží více ženy? Přečtěte si odpověď MUDr. Petry Sejbalové, primářky Sexuologického oddělení FN Brno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Z toho mnohým praskne hlava: Donald Trump to prý má s Ruskem vymyšleno úplně jinak, než si píší novináři
Ačkoli je Donald Trump za své setkání s Vladimirem Putinem ze strany mediálního mainstreamu a politických oponentů kritizován, podle dalších zdrojů byl jeho krok naopak promyšlený a má svoji logiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zabiják s nožem ve Finsku byl neúspěšný žadatel o azyl. Útočil hlavně na ženy
Útočníkem ve finském městě Turku, jenž zabil dva lidi a osm jich zranil, byl osmnáctiletý Maročan, který zde žádal o azyl. Do země přišel letos. Při svém útoku se pak podle všeho zaměřoval hlavně na ženy. Píší to zahraniční agentury AFP a Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Je to zlé, paní Šlechtová. Ministryni ANO „popravují“ ve vlastním tisku
Dnešní Lidové noviny píší o kauze ministryně obrany Karly Šlechtové. Ta měla, ještě jako ministryně pro místní rozvoj, zneužívat státní peníze. Během svých zahraničních cest prý často navštěvovala letištní VIP salonek, což stát přišlo na 310 tisíc korun. Šlechtová takto letěla 26krát, Babiš pouze jednou, píší Lidové noviny. Tisk z vydavatelství patřícího do holdingu Agrofert premiéra Babiše (aktuálně ve svěřenském fondu) ostřeluje „vlastní“ ministryni. Babiš ji prý nemá rád.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Ivan Zahrádka: Dobrý strom se pozná po ovoci
Před pár lety jsem napsal v podobné podobě tuto koláž, protože patřím k těm citlivějším na nespravedlnosti tohoto světa, jako byla ta do očí bijící nespravedlnost, co o ní píši níže. I tak se totiž dá zacházet s lidmi, třebaže to jsou jinak celkem lidé schopní, a takových tu, jak všeobecně známo, zase až tak moc v politice nemáme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Filip lže! Není to pravda. S nařčením, že Poche hlasoval pro migraci, je to celé jinak
Komunisté vytýkají europoslanci Miroslavu Pochemu, o němž se vedou pře v souvislosti s postem ministra zahraničních věcí, něco, co se nezakládá na pravdě. Jde o to, že měl prý hlasovat s dalšími 11 českými europoslanci pro rezoluci ohledně sankcí za nenaplnění kvót. Jak však píší Novinky.cz, Poche pro nic takového nehlasoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist