Scheinherr (Praha sobě): Prahu čeká tradiční Evropský týden mobility
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2020 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 09. 2020

Související články

Dolínek (ČSSD): Za Evropský týden mobility 2017 získala druhé místo
Mezinárodní soutěž Europe Mobility Week Awards vyhlašuje každoročně Evropská komise. Hlavní myšlenkou je ocenit město, které prokazuje významné úsilí při implementaci udržitelné městské mobility na svém území. Do finále z 2 500 měst se probojovala Praha, Vídeň a Granada.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Scheinherr: Den bez aut se letos konal ve čtyřech městských částech
V sobotu 21. září vyvrcholil Evropský týden mobility akcí Den bez aut. Na čtyřech různých místech v hlavním městě si mohli Pražané a návštěvníci užít ulic, kam měla auta pro tento den vjezd zakázán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Krkoška (ANO): Evropský týden mobility je příležitostí představit veřejnosti alternativní dopravu
Den bez aut, který je součástí kampaně Evropský týden mobility, už pošesté podpořili také zaměstnanci krajského úřadu, příspěvkových organizací Moravskoslezského kraje, městských úřadů Kopřivnice, Krnova, Opavy a Hlučína. Do práce tak dnes bez auta dorazilo okolo 700 lidí. Navzdory dešti přijeli hromadnou dopravou, na kolech, koloběžkách, přišli i pěšky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Scheinherr: Praha má Plán mobility do roku 2030
Pražští zastupitelé dnes schválili Plán udržitelné mobility Prahy a okolí – dokument, který prostřednictvím 242 konkrétních opatření v dlouhodobém horizontu řeší snadnější spojení metropolitní oblasti s hlavním městem, celkové zklidnění dopravy, rozvoj elektromobility a v neposlední řadě zvýšení bezpečnosti v dopravě. Opatření v rámci projektu Polaď Prahu celkem za zhruba 113 miliard korun upraví mobilitu v Praze a jejím okolí až do roku 2030.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Piráti, Čižinský a Pospíšilovi lidé začnou vyjednávat o pražské koalici
Piráti, Praha sobě (PS) a koalice Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) začnou ve třech společně vyjednávat o programu možné budoucí koalice v metropoli. Poprvé se strany sejdou ve středu. Nepůjde ještě o domlouvání koalice, ale vyjednavači budou diskutovat o programech stran. ČTK to řekli zástupci vyjednávacích týmů Praha sobě a Spojených sil pro Prahu. Piráti už deklarovali, že dávají přednost této podobě koalice. Volby v Praze vyhrála ODS, Piráti byli druzí, třetí skončila Praha sobě a čtvrté Spojené síly pro Prahu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Scheinherr (Praha sobě): Praha zaplatí přípravu nových cyklostezek
Na severovýchodě města vznikne systém cest propojený s centrem metropole.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist