nejlepší články ze dne: 16. 09. 2020

Související články

Češi by si mohli prezidenta vybírat nejméně z devíti kandidátů
Češi by si mohli v lednu vybírat budoucího prezidenta republiky nejméně z devíti kandidátů, kteří předložili nebo ohlásili odevzdání řádné nominace. Zájemců, kteří v uplynulých měsících veřejně projevili touhu kandidovat, bylo ale dvakrát tolik, dnes k nim přibyl expremiér a bývalý předseda ODS Mirek Topolánek. Lhůta pro nominace skončí v úterý, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Současný svět a Češi, kteří neumí držet pospolu
Víte, kdo nakonec ochrání tuto zem? Nebudou to žvanilové, mediálně se zviditelňující za pultíkem v Poslanecké sněmovně. Budou to nakonec ti, kteří to mají v pořádku nejen v hlavě, ale i v srdci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Na Kalouska ukazovali prostředníček, šéf TOP 09 vyplazoval jazyk. Pak se klaněl v továrně
Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek se představil na mítinku na jižní Moravě. Doprovázeli jej tam i reportéři MF Dnes, kteří z celého dne vytvořili reportáž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Korte jde do důchodu. Laudát nastoupil do práce
26. října skončí mandát stávajícím poslancům. Těm, kteří prožili ve Sněmovně celé čtyři roky, přísluší odchodné ve výši pěti měsíčních platů, což je nejméně 329 tisíc korun. Ti, kteří již dále nekandidují, pak mají jasno, co budou dělat dál. Píše o tom deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Paní Jermanová, ten podnikatel Horáček je nebezpečný, slyšela prý hejtmanka ze všech stran. Nic jsem o něm nevěděla, trvá na svém
Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová má problémy. Dle MF Dnes ji upozorňovali na podezřelé podnikatelské aktivity Tomáše Horáčka vysoce postavení činitelé z krajských nemocnic. A hejtmanka přitom odmítla, že by něco o aktivitách tohoto podnikatele věděla. Ukazuje se, že ten, kdo měl regulérnost zakázek hlídat, Horáčka prosazoval, informuje MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Zeman a Babiš jdou cestou kapitalismu s lidskou tváří
Stát se jako firma v budoucnu řídit bude, protože to ani jinak není možné. Společenský systém, ve kterém žijeme je „kapitalismus s lidskou tváří“, jehož základem je blahobyt pro všechny. Blahobyt je skutečnost, nikoli ideologie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská: Zásluhu na sportovních úspěších mají hlavně rodiče a trenéři
Hejtmanka Ivana Stráská ocenila mladé olympioniky. Za vzornou reprezentaci kraje poděkovala nejen jim, ale i jejich rodičům a trenérům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Každý šestý současný státní zástupce byl členem KSČ, hlásí rozhlas
Na státních zastupitelstvích stále působí nejméně 204 státních zástupců, kteří byli před rokem 1989 členy Komunistické strany Československa. Jde zhruba o 16 procent ze současného počtu 1252 státních zástupců. Vyplývá to z analýzy serveru iRozhlas.cz. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská: Těší mě, že se ještě najdou tací, kteří vedou mladé lidi ke sportu
Hejtmanka Stráská poděkovala mladým boxerským medailistům z mistrovství republiky za skvělou reprezentaci Jihočeského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jan Berwid-Buquoy: Zeman a Babiš jdou cestou „kapitalismu s lidskou tváří“
Stát se jako firma v budoucnu řídit bude, protože to ani jinak není možné. Společenský systém, ve kterém žijeme, je „kapitalismus s lidskou tváří“, jehož základem je blahobyt pro všechny. Blahobyt je skutečnost, nikoli ideologie. Sobotka a ČSSD nejsou schopni se zříci ideologie. Tím se odpoutávají od budoucnosti.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.5.2017 v 09:41, zobrazit podobné
TOPlist