Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2020
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.997x, což odpovídá cca 208.558-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Kauza Jany Nečasové pokračuje: Soud projedná vyzrazení informací BIS
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2020 v 07:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 24. 09. 2020

Související články

Pochybila policie v případě Jany Nečasové? Soud se nad tím zamyslí
Pražský městský soud dnes projedná správní žalobu ministerstva vnitra na Úřad pro ochranu osobních údajů. Vnitro se brání proti pokutě 60 000 korun, kterou v roce 2014 dostalo za zveřejnění policejního videa ze zadržení někdejší šéfky premiérova kabinetu Jany Nečasové (dříve Nagyové), napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Odvolací soud projedná kauzu úniku informací BIS k Rittigovi
Pražský vrchní soud dnes projedná odvolání v kauze vyzrazení zprávy Bezpečnostní informační služby. Nepravomocný rozsudek uložil někdejší šéfce kabinetu premiéra Petra Nečase Janě Nagyové (dnes Nečasové) podmíněný trest v délce 1,5 roku za to, že zprostředkovaně sdělila utajované informace lobbistovi Ivu Rittigovi. Lobbista za to dostal stejně jako jeho právník devítiměsíční podmínku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Piráti: Soud zamítl žádost Nečasové o stažení její podobizny z pirátského autobusu
Soud prvního stupně kompletně zamítl žádost Jany Nečasové (dříve Nagyové) o stažení její podobizny z pirátského vězeňského autobusu. Potvrdil tak rozhodnutí odvolacího soudu, který rozhodl, že kritika Jany Nečasové ze strany Pirátů ve formě karikatury je přípustná a přiměřená. Tvrzení Nečasové nejsou podle soudu ničím podložená a proto je nelze akceptovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kauza Nečasové na nové úrovni. Státní zástupce chce nepodmíněné tresty
Kauza Nečasové a špionů se nyní po více než osmi měsících posouvá na další stupeň. V odvolacím řízení nyní hrají všichni obžolavování o svou nevinu. „Jen se bavila po telefonu, jejímu jednání se přisoudila motivace, která tam není,“ uvedl pro Lidovky.cz k odvolání své klientky Jany Nečasové její advokát. Spis k případu údajného zneužití Vojenského zpravodajství Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) převzal odvolací Městský soud v Praze. V kauze by tak mohl zaznít pravomocný verdikt ještě tento rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Soud nadělil tresty Rittigovi i Nagyové-Nečasové
Soud uznal vinnými bývalou šéfku Úřadu vlády Janu Nagyovou a lobbistu Ivo Rittiga v kauze vyzrazení zprávy BIS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Že nezdanila kabelky? Jak jste na to přišli? Soud se postavil na stranu Nečasové
Nejvyšší správní soud (NSS) vyhověl dvěma stížnostem Jany Nečasové ve sporu o darovací daň z luxusních oděvů, doplňků a také hodinek. Zrušil rozhodnutí Městského soudu v Praze, podle kterých měla manželka expremiéra Petra Nečase a někdejší šéfka jeho kabinetu peníze zpětně doplatit. Jedno rozhodnutí NSS padlo minulý týden, druhé ve středu, zjistila ČTK z justiční databáze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kauza Jany Nečasové-Nagyové a Ivo Rittiga se komplikuje. Soudce odešel do důchodu
Hlavní líčení v kauze údajného vyzrazení utajované zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS) postihly komplikace. Dosavadní předseda senátu Petr Novák odešel ke konci loňského roku do důchodu, a o případu tak nestihl rozhodnout. Kauzu, v níž čelí obžalobě podnikatel Ivo Rittig nebo manželka někdejšího premiéra Jana Nečasová, proto bude muset projednat nový soudce. Na dotaz ČTK to dnes sdělila mluvčí pražského městského soudu Markéta Puci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Soud projedná odvolání v kauze zneužití Vojenského zpravodajství
Pražský městský soud dnes projedná odvolání v kauze údajného zneužití Vojenského zpravodajství ke sledování manželky premiéra Petra Nečase (ODS). Nepravomocný rozsudek uložil podmíněné tresty a zákazy činnosti někdejší šéfce premiérova kabinetu Janě Nečasové (dříve Nagyové) i zpravodajcům Milanu Kovandovi, Ondreji Páleníkovi a Janu Pohůnkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Soud chce pokračovat v projednání kauzy Rittiga a Nečasové
Pražský městský soud chce dnes pokračovat v projednávání případu vyzrazení zprávy Bezpečnostní informační služby. Obžalobě čelí bývalá šéfka sekretariátu premiéra Jana Nečasová (dříve Nagyová), lobbista Ivo Rittig, někdejší poradce ministra zemědělství Tomáš Jindra a Rittigův právník. Jednání muselo být už několikrát odvoláno, a to nejprve kvůli onemocnění Rittiga, později pro nemoc Jindry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Toto zaznělo na konto soudkyně, která budí rozruch v kauze Nagyová
Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Helena Králová vzbudila značný rozruch, když v kauze údajného rozdávání trafik bývalým poslancům za ODS smetla ze stolu odposlechy Jany Nečasové, dříve Nagyové, a dalších aktérů. Na těchto odposleších přitom stojí celá obžaloba expremiéra Petra Nečase a Jany Nečasové. Co bude dál? Nad tím se v komentáři pro Český rozhlas zamýšlí Ivan Hoffman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist