Ivo Fencl: Plukovník Prymula není plukovník Parker, ale gentleman
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2020 v 12:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 30. 09. 2020

Související články

Povedený plukovník milionář
Před dvaceti osmi lety, dva týdny po zahájení sametové revoluce v roce 1989, vystoupil plukovník Zdeněk Zbytek, velitel tankového pluku ve Slaném, na sjezdu rolníků v Paláci kultury (PAKUL) a nabídl svoje tanky k obraně socialismu
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.7.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Plukovník rakouské armády prý dvacet let prováděl špionáž pro Rusy. Teď to prasklo
Čerstvě penzionovaný plukovník rakouské armády pracoval podle serveru n-tv.de více než dvacet let jako špion pro Rusko. Naší sousední zemí tak otřásá špionážní skandál, kdy například ministryně zahraničí Karin Kneisslová zrušila cestu do Moskvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Rozprodaná pidiarmáda, směšné! Plukovník Zbytek odhalil průšvihy českého vojska
Plukovník Zdeněk Zbytek poskytl rozhovor internetové televizi XTV.cz. Prozradil v něm, že naše členství v NATO neslaví. Důkladně vysvětlil proč. Severoatlantická aliance podle jeho názoru porušuje smlouvu, na jejímž základě vznikla. Pokud jde o naší armádu, tak ta je podle Zbytka rozprodaná a rozbitá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Šmírovali mě a napráskali Chovancovi. A já myslím, že to bylo tak... Plukovník vydal svědectví a FOTO
Bývalý elitní policista z Moravy, někdejší šéf ostravské expozitury Útvaru pro odhalování orghanizovaného zločinu (ÚOOZ), plukovník Jiří Komárek měl v době, kdy se řešila policejní reorganizace (v roce 2016) za zády sledovačku. A to zřejmě nikoliv pouze tu legální krytou razítkem soudního rozhodnutí, ale i sledování, které probíhalo mimo zákonné normy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Vojenští policisté odletěli do Iráku
V souladu se schváleným mandátem vyslala Česká republika v neděli 4. února do Iráku další výcvikovou jednotku Vojenské policie (2. VJVP-I). Na kbelském letišti se s vojáky rozloučil plukovník gšt. Petr Vohralík, náčelník Vojenské policie brigádní generál Pavel Kříž a velitel Velitelství Vojenské policie Tábor plukovník gšt. Roman Bis.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Bez Zemana bychom neprorazili ani v USA, ani v Německu, říká bývalý plukovník Zbytek
Někdejší plukovník Československé lidové armády Zdeněk Zbytek, který údajně uvažoval o vyslání tanků proti pražským demonstrantům v roce 1989, poskytl rozhovor páteční MF Dnes. V prvé řadě odmítá, že by kdy chtěl poslat do Prahy tanky. Posléze si jako podnikatel pochvaloval údajně skvělou proexportní zahraniční politiku Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Zemřel plukovník Antonín Štícha, člen Českého svazu bojovníků za svobodu
Ve věku 93 let zemřel účastník národního boje za osvobození a respektovaný místopředseda Ústředního výboru Českého svazu bojovníků za svobodu plukovník Antonín Štícha, který byl nositelem Záslužného kříže ministra obrany třetího a druhého stupně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Armáda ČR: Vojáci, kteří se vrátili z mise v Iráku, předali Barborce výtěžek sbírky
Zpět do vlasti se vrátili vojáci a vojenští policisté, kteří po dobu šesti měsíců plnili úkoly na území Iráku. Na kbelském letišti je přivítali náčelník Vojenské policie brigádní generál Pavel Kříž, plukovník gšt. Petr Vohralík za Společné operační centrum MO a velitel 21. základny taktického letectva plukovník gšt. Petr Tománek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Plukovník Skácel: Naši vnuci nás proklejou za invazi vetřelců. Homosexuální ožralové a narkomani
ROZHOVOR „Naši vnuci nás budou muset, za hloupost a pasivitu, proklít.“ Plukovník Pavel Skácel, bývalý vedoucí projektu Péče o válečné veterány, účastník misí OSN opět „pálí ostrými“, tentokrát i na adresu neziskových organizací, které působí u břehů Itálie: „Někdo je přirovnal k žíznivým telátkům přisátým na štědré struky kravičky státu, kterou média šlehají bičem, aby lépe žrala a více jim dojila. Naprostý souhlas,“ říká. Plukovník, který už před dvěma lety v souvislosti s migrační krizí vzbudil velký rozruch svým konstatováním, že uprchlíci jsou vlastně „vetřelci“ a jde o „řízenou invazi“, také reagoval na slova zlínského senátora Jiřího Čunka o tom, že Prague Pride je „pochod smrti naší civilizace“: „Pan Čunek vůbec nic nepřehnal. Je pragmatik a střízlivě vidí společnost ne jako entitu heterosexuálních ožralů a narkomanů.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist