Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2020
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.368x, což odpovídá cca 227.916-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 17. 10. 2020

Související články

„Že si někdo nakradl a jiný to nestihl či neuměl, je přirozené.“ Slavný umělec, známý z TV, o „komouších“ a dnešku
ROZHOVOR „Lidé, kteří se neválejí a pracují, by neměli žít v bídě nebo skoro v bídě,“ říká režisér Jiří Adamec v souvislosti s pracovními podmínkami u nás, které mimo jiné popsala ve svých reportážích novinářka Saša Uhlová. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o dnešní době i o tom, jak bylo před rokem 1989. „Lépe nebylo, bylo jinak!“ říká o předlistopadové době známý režisér. Prozradil i, jak je to s prací v Americe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Radim Uzel: Manažer v nemocnici
Zúčastnil jsem se nedávno zajímavé debaty o tom, zda má být zdravotnické pracoviště řízeno odborníkem – lékařem, nebo zda k tomu lépe vyhovuje manažer, který dbá především na správný ekonomický chod dotyčného zařízení. V dřívějších dobách bylo nepředstavitelné, aby v čele Ústavu národního zdraví nebo nemocnice jakéhokoliv typu stál ekonom, ze zdravotnického pohledu tedy laik, který o problémech zdravotnictví slyšel jenom tak náhodou a nemůže tedy posoudit jeho potřeby a odhadnout všechny možné komplikace jeho chodu a existence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Bývalý hokejista Hnilička: Zeman je chytrý a volitelný člověk
Bývalý hokejový brankář Milan Hnilička je známý jako „zlatý hoch z Nagana“. V současné době působí jako manažer mládežnické reprezentace a nyní se tato bývalá hokejová hvězda stala také poslancem za hnutí ANO. „Andrej Babiš mi nabídl, abychom do toho šli spolu, a já na jeho nabídku kývl,“ řekl Hnilička v pořadu Rozstřel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
EU, demokracii a svobodu slova, to vše bych zrušil. Aspoň na půl roku.
Chtěl bych říci, že mě překvapuje, kolik lidí je ochotno diskutovat o vystoupení z EU a o tom, jak dříve bylo lépe. Nepřekvapuje. Ekonomika roste a nejsme šťastnější, tak proč bychom měli mít radost z EU, která je plná chyb? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.10.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Nejsou vyloučeny další skryté snahy o revizi Benešových dekretů! Po pobuřujících slovech Merkelové přišlo varování z klubu pohraničníků
ROZHOVOR Jaltské, postupimské, ale i pařížské konference o konci druhé světové války a uspořádání Evropy jako by zapadly. Německá kancléřka opět otevírá Pandořinu skříňku s vyhnáním sudetských Němců a vydatně k tomu asistuje náš notoricky známý Berndt Posselt. Přitom „máslo na hlavě“ má právě německá strana, a to v případě válečných repatriací, kterých jsme dostali jen zlomek a na rozdíl od Polska či Řecka si je neumíme vykřičet. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o tom hovoří předseda Klubu českého pohraničí JUDr. Rudolf Peltan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kulhánek (ODA): Škoda Auto je součástí koncernu VW
Periodicky se vracející téma Škodovky má za sebou další kapitolu. K médii košatě šířené zprávě, že prý je plánován přesun části výroby aut do Německa a čeští dělníci tak přijdou o práci, se vyjádřil kde kdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Německá armáda je úplně v troskách. A ono je to vlastně dobře, píše Marian Kechlibar
Matematik Marian Kechlibar zhodnotil stav německé armády a dospěl k závěru, že Bundeswehr je úplně v troskách. Současná německá armáda je podle Kechlibara důkazem, že v něčem jsou na tom Češi přece jen líp než Němci. Jako Čech s určitými znalostmi z historie z toho má Kechlibar radost. Dokud bude německá armáda relativně slabá, nebudou mít Němci chuť rozpoutat další válku. Má to však i stinnou stránku. Jako spojenecká armáda nebude německá armáda moc platná, bude-li třeba pomoci napadenému státu NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist