Zach (Piráti): Jaký je opravdu stav integrovaného dopravního systému?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2020 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 21. 11. 2020

Související články

Využíváte výhody integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje?
Významná finanční úspora, rychlejší odbavení a jeden jízdní doklad. To jsou hlavní výhody integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje (dále jen IDS JK), který je na území Českobudějovicka provozován od 1. ledna 2017. Tento systém umožňuje pravidelnému cestujícímu ušetřit oproti obyčejnému jízdnému až 30 % nákladů. Přestupní jízdenku IDS JK lze navíc na území Českobudějovicka využít ve vozech městské hromadné dopravy, linkových autobusech i vlacích ČD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vyjedou do pěti minut. Záložní autobusy Integrovaného dopravního systému pomohou i hasičům
V pracovní dny jich je po celé jižní Moravě připraveno dvacet i s řidiči. O sobotách, nedělích a ve svátky potom deset. A na vyzvání dispečera nejpozději do pěti minut startují motor a vyráží. Záložní autobusy Integrovaného dopravního systému (IDS) už nebudou do budoucna vyjíždět jen proto, aby nahradily výpadek ve veřejné dopravě. K situacím, které vyžadují evakuaci obyvatel, je budou moci přivolat i hasiči. Ti také podle dohody Jihomoravského kraje, koordinátora IDS společnosti KORDIS JMK a Hasičského záchranného sboru nově využijí i informační panely na zastávkách nebo kontaktování cestujících přes aplikaci Poseidon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hadrava (ANO): Na Dni Integrovaného záchranného systému se předávaly cisterny za sto milionů
Den Integrovaného záchranného systému, který se konal v neděli 23. září na Výstavišti Praha, představil návštěvníkům v bohatém programu jednotlivé složky zapojené do systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Složky Integrovaného záchranného systému si předávaly informace elektronicky. Výjimkou byla pražská záchranka
Nejvyšší kontrolní úřad se zaměřil na přípravu, vybudování a zajištění provozu projektu Národního informačního systému integrovaného záchranného systému (NIS IZS), který měl při záchranných akcích zefektivnit způsob komunikace mezi základními složkami integrovaného záchranného systému (IZS) – tedy mezi Hasičským záchranným sborem ČR (HZS), Policií ČR (PČR) a zdravotnickými záchrannými službami (ZZS). Projekt NIS IZS byl podstatnou částí Programu IS IZS. Do ostrého provozu byl NIS IZS uveden s dvouletým zpožděním v lednu 2016. Stál téměř 364 milionů korun, z čehož 288 milionů korun financovala Evropská unie prostřednictvím Integrovaného operačního programu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Olomoucký kraj: V krajských autobusech bankovky ani mince nepotřebujete
Ať už cestujete do zaměstnání, za nákupem nebo jedete na výlet, můžete v autobusech Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) využít pohodlných bezkontaktních plateb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Při modernizaci železnice maximálně využijeme evropské dotace
Radní Jihomoravského kraje včera schválili podání žádosti o dotaci na pořízení 36 nových elektrických železničních jednotek, které mají brázdit koleje na linkách S2 a S3 Integrovaného dopravního systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
NKÚ: Od 2016 si složky IZS předávaly informace elektronicky. Výjimkou byla pražská záchranka
Nejvyšší kontrolní úřad se zaměřil na přípravu, vybudování a zajištění provozu projektu Národního informačního systému integrovaného záchranného systému (NIS IZS), který měl při záchranných akcích zefektivnit způsob komunikace mezi základními složkami integrovaného záchranného systému (IZS) – tedy mezi Hasičským záchranným sborem ČR (HZS), Policií ČR (PČR) a zdravotnickými záchrannými službami (ZZS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra: Díky Národnímu informačnímu systému IZS jsou záchranáři rychlejší a efektivnější
Národní informační systém integrovaného záchranného systému (NIS IZS), jehož realizaci kontroloval Nejvyšší kontrolní úřad, umožňuje dokonalejší příjem tísňových volání, efektivní vysílání sil a prostředků, a hlavně koordinaci a rychlou komunikaci mezi jednotlivými složkami integrovaného záchranného systému. To vše přispívá ke zvýšení kvality veřejné služby poskytované občanům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nemocnice Pelhřimov: Vánoční turnaj Integrovaného záchranného systému
Tradiční Vánoční turnaj složek Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina se letos uskuteční 30. listopadu 2018 od 8:00 do 14:00 hodin ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pieter (SLK): Od listopadu bude platit upravený tarif IDOL
Rada kraje včera odsouhlasila úpravy tarifu integrovaného dopravního systému IDOL. V návrhu Tarifu IDOL s platností od 1. 11. 2017 nedochází k žádným zásadním cenovým změnám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist