nejlepší články ze dne: 21. 11. 2020

Související články

Pavel Novotný: Přeji si, aby Zeman umřel. Ty jdi do prdele chudáku, koště
Uznávat nepřítele se nevyplácí. Přesvědčil se o tom starosta Řeporyjí Pavel Novotný, když si dal na svůj twitter přátelské foto s hradním mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Objevila se nařčení, že je Novotný zaprodanec. Na hrubý pytel použil starosta Řeporyjí hrubou záplatu. A v mezičase si stihl přát, aby prezident Zeman zemřel, nebo připustit, že Joseph Goebbels mohl být „milý a zábavný týpek“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Svině.“ „Tlustý hňupe.“ Pavel Novotný a Jaroslav Foldyna slavili státní svátek
Je Jaroslav Foldyna kolaborantská svině? Podle jistého starosty Řeporyjí ano a nenechal si to na Twitteru pro sebe. Pavel Novotný se to rozhodl Foldynovi vytmavit za Noční vlky přímo pod fotkou Štefánika. Poslanec se podle něj bude smažit v pekle se Zemanem, Quislingem a Čurdou. A co na to politik a boxer Foldyna? Ten se těší, až „obézního hňupa“ potká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný z ODS vás chce „nasrat“. Použije k tomu českou vlajku
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) se chystá opět provokovat. Tentokrát si na pomoc vzal pražský festival LGBTQ komunity Prague Pride. V novém kousku má ústřední roli hrát vlajka České republiky, kterou na radnici v Řeporyjích Novotný na několik dní nahradí. Novotný představil svůj plán a čtenářů se ptá, zda to bude na „nasrání vlastenců“ stačit. Doznal se také, že ho provokování vlastenců rajcuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný pro Šafrův web: Opakuji to znovu, Ondráček je bolševická svině. Optimálním trestem by podle něj bylo týdenní polykání vody
Starostu Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) policie obvinila za komentáře na Twitteru, v nichž se pustil do poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) pro jeho cestu na území Ukrajiny ovládané proruskými separatisty. Podle Novotného by za to měl Ondráček „viset“. Novotný se ale soudního sporů nebojí, naopak je na ně natěšený. V rozhovoru pro Forum24.cz neskrývá, že hodlá využít zkušenosti z minulých kauz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Tlusťochu! Rozhovor Pavla Novotného má drsnou dohru. Šíři se i VIDEO
Je velice těžké vybrat správný příměr pro to, co k sobě cítí starosta Řeporyjí Pavel Novotný a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Oba se nicméně čas od času špičkují na sociálních sítích označeními jako kolaborant, štětka, tlusťoch či sulcovitá p*del. Ani v rozhovoru Pavel Novotný nezklamal a Foldynu označil za krysu a šmejda. A už je tu Foldynova odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Karel Gott nebude rád. Pavel Novotný z ODS vytáhl špínu na jeho rodinu
Starosta Prahy-Řeporyjí a někdejší bulvární novinář Pavel Novotný (ODS) opět zabrousil do své minulosti bulvárního novináře a na svém facebookovém profilu tvrdí, že manželka Karla Gotta Ivana Gottová připravila Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze o 240 tisíc korun. Měla nemocnici přimět, aby odmítla dar v této výši od Gottovy milenky. „Děláš si kozy, Ivano?“ ptá se Novotný a nenechává na Gottově manželce nit suchou, dokonce ji srovnává s Andrejem Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný: Putin je prase. Kubera mě teď sere. Babiš je vychcánek. Vaši diváci jsou kreténi. Miloš žere a chlastá jako oni, je jejich
Dvě hvězdy českých médií i politiky za jedním stolem. Bývalá europoslankyně a dnes znovu novinářka Jana Bobošíková jako tazatelka a někdejší „dělník bulváru“, dnes starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný jako zpovídaný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Volili mě huliči. Pavel Novotný řešil s Topolem své havloidství, ODS a mnohem více
Pavel Novotný se s Mirkem Topolánkem v Topol show bavili především o tom, jaké to je, být starosta Řeporyjí. Bývalý král bulváru připomenul své začátky: „Stalo se to tak, že si mě před mnoha lety 300 huličů vyvolilo do zastupitelstva.“ A svou práci přirovnal k řediteli neziskovky. Prý pořád shání peníze. A co by chtěl dělat, až nebude starosta? Investigativní novinařinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný do basy? Starosta přiznal: Vydírám. Zničím. Zm*d je zm*d
Josef Klíma, investigativní novinář, si tentokrát vzal na mušku jednoho (alespoň nominálně) ze své branže. V reportáži v pořadu Záhady Josefa Klímy na televizi Seznam rozebíral činnost dříve bulvárního novináře, nyní starosty Řeporyjí Pavla Novotného. V reportáži se Klíma věnoval jeho výrokům v médiích a ptal se, zda jsou slučitelné s pozicí starosty. Některé jeho výpady proti Kristelové s Řepkou už mohou prý mít povahu trestného činu. Klíma dokonce bývalého krále bulváru přirovnal ke Stalinovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist