nejlepší články ze dne: 21. 11. 2020

Související články

Ministerstvo spravedlnosti: Česká republika se zlepšila v žebříčku vnímání korupce
Česká republika pokračuje ve zlepšujícím se trendu v oblasti korupce, letos dosáhla zatím nejlepšího bodového zisku v rámci prestižního žebříčku vnímání korupce každoročně zveřejňovaného Transparency International.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Nejsme příliš vzdáleni od historických minim
Nezaměstnanost v eurozóně se držela i v listopadu 2016 na 9,8 % - nejnižších hodnotách od poloviny roku 2009. V Evropské unii dokonce nezaměstnanost dál poklesla na 8,3 % a v čele evropského žebříčku i nadále zůstává Česko s nezaměstnaností na úrovni 3,7 %. To jsou historicky nejnižší úrovně, kterých jsme naposledy dosáhli v roce 1996.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Rokytka (KSČM): Věří Karla, že jí Martin nenechal ve skříni pavouka? A co Miloš?
Svět se dramaticky mění, jen Česko zůstává tradiční baštou korupce a vlastizrady. Otázka zní, přežijeme to i tentokrát?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vizitka Babišovy vlády: Česko kleslo v žebříčku digitální konkurenceschopnosti
Česká republika klesla v žebříčku digitální konkurenceschopnosti z loňské 33. pozice na 37. místo. Česko zaostalo kvůli problematickému regulatornímu prostředí pro podnikání a nízké úrovni elektronizace státní správy. Země je naopak úspěšná v rozšířenosti robotů, v počtu výzkumných pracovníků nebo v kybernetické bezpečnosti, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Poslanci řešili peníze pro poslance. Miroslav Kalousek se všem omluvil
Kauza Babiš přehlušila v médiích jiná politická témata. Nicméně, stále je zde jedno, které tak snaživě připomínal Tomio Okamura - platy poslanců. Ve Sněmovně se k němu vyjadřoval Miroslav Kalousek za TOP 09 a Jakub Michálek z Pirátů. Michálek řekl, že jsou zde dva extrémy v platech poslanců, z nichž jeden může vést ke korupci. Kalousek mu oponoval: „Korupce není otázkou příjmů, korupce je otázkou morálky“. Jejich slova přinesla ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Naše vize? Česko bez Sobotky, Kalouska a Bělobrádka…
Nemohl jsem odolat, abych nenavázal na vizi našeho premiéra, že chce tuto zemi bez Babiše a Zemana. Také jsem nemohl odolat, abych nereagoval na Miroslava Kalouska, který je už 4 roky absolutně nejvíce nenáviděným politikem Česka a momentálně podle posledního výzkumu STEMU odpuzuje plných 85% voličů Česka. A své místo v této svaté trojici má i Bělobrádek, který se plácá někde na posledním místě v žebříčku úspěšných, ale tvrdí o sobě, že je na rozdíl od Babiše a Zemana mužem budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist