Šarapatka volá SOS, jímá ho hrůza. ČT obsadí Zemanovi muži?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2020 v 15:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 21. 11. 2020

Související články

Bývalý pane prezidente, to je velký omyl.
Václav Klaus prohlásil dnes při tradičním výstupu na Sněžku, že příští prezident musí být člověk z politického systému. Jímá jej hrůza, když vidí kandidáty Horáčka, Kulhánka a všechny další. Myslím si pravý opak.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.8.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Zemanův zavržený exporadce Šarapatka: Žije v rauši, nemocné má nejen nohy. Lhaní, pití o závod, stále pitomější bonmoty. Za velké finále na lafetě obětuje cokoliv
Před takřka dvaceti lety byl Zdeněk Šarapatka jedním z poradců tehdejšího premiéra Miloše Zemana. Dnes je členem Rady České televize a nestačí se divit, jak se Miloš Zeman změnil. Pro server Forum24.cz Šarapatka poznamenal, že je Zeman opilý mocí a ztrácí kontakt s realitou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Šarapatka: Jak zase sedli Zemanovi na lep
Kritici posledního vyjádření prezidenta Zemana v rozhlase, ve kterém informoval o pohybu teroristy na českém území, nejspíš vůbec nepochopili, co bylo skutečným cílem prezidentova vyjádření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
DVTV nám ukázala amerického pokrokového sociologa. Rozhněvaní bílí muži prý na feminismu a kvótách vydělají, jen to nechápou
V dnešní době jsou u moci především muži. Americký sociolog a přední světový odborník na maskulinitu Michael Kimmel je však přesvědčen, že ženy a muži by si měli být rovni. Kdyby tomu tak bylo, mužům by se to prý nakonec vyplatilo. „Muži mají často pocit, že feminismus je ženská válka proti nim, rovnost pohlaví se ale vyplatí všem,“ uvedl Kimmel v rozhovoru na DVTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Hrůza na Times Square: Auto vjelo do lidí. Nejméně jeden mrtvý
Times Square v New Yorku opanovala hrůza. Jeden z řidičů vjel do lidí. Na místě jsou zranění a bohužel i mrtví, hlásí agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Je pan Šarapatka ubožák?
Miloš Zeman, kromě jiného - (nyní tiskem propíraného), řekl před dvěma lety v pořadu Jaromíra Soukupa - šéfa TV Barrandov, že je pan Zdeněk Šarapatka ubožák. J. Soukup zmínil, že on sám jej z TV Barrandov kdysi vyhodil.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.5.2019 v 22:40, zobrazit podobné
Janáčkova filharmonie Ostrava: Michal Hrůza se do Gongu moc těší
Michal Hrůza se po roce vrací do Dolní oblasti Vítkovice, kde loni na festivalu Colours of Ostrava odehrál úspěšný koncert s Janáčkovou filharmonií. Koncert se odehraje v úterý 6. 11. 2018 od 19 hodin, ale tentokrát pod střechou Gongu. O den později se pak mohou těšit i posluchači ve Zlíně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Barbora Albrechtová: Příběh jednoho časopisu aneb 100 let Naší řeči
„Velká, mimořádná doba naše volá po očistě… volá hlasem daleko slyšitelným po neporušeném prostředku vyjadřovacím, po čistém, vytříbeném jazyku.“ Přijde vám tento výrok jako anachronismus?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist