Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2020
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.780x, což odpovídá cca 197.235-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Demoblok a umělci? Xaver k tomu řekl svoje. A něco ze zákulisí Rady ČT
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2020 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 21. 11. 2020

Související články

Válka! Xaver po „prasárně“ od ČT začal zbrojit. S Klausem ml. v zádech
Moderátor Luboš Xaver Veselý se rozhodl kandidovat do Rady ČT. Oznámil to dnes ve svém živém vysílání na kanálu Xaver Live. Zároveň také uvedl, že již má podporu jednoho z politiků, Václava Klause mladšího z hnutí Trikolóra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Radši Jandák, než ten konfident! Xaver Veselý se vložil do války o ČT a ČRo, bez rukaviček
ROZHOVOR Luboš Xaver Veselý mění svoje rozhlasové angažmá. Po mnoha letech na rádiu Frekvence 1 odchází do služeb Českého rozhlasu (ČRo). Sám tvrdí, že s Frekvencí 1 se rozchází v dobrém, že by na ČRo rád viděl Miloše Zemana, že jeho práce pro internetovou televizi bude pokračovat a že kritiky se neobává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
A paní Němcová, pečete na Vánoce rohlíčky? Naštvaný Xaver Veselý ukázal všem, co je zač televizní radní Šarapatka. Velmi ostré VIDEO
Moderátor Luboš Xaver Veselý sdílel další díl svého pořadu Xaver Live. „Tento díl netočím rád. Ale než by se člověk nechal vláčet spoustou nepravd, může aspoň na svém kanále sdílet pravdu,“ zahájil video, jež se věnovalo Zdeňku Šarapatkovi, členu Rady České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Co vlastně umělci chtějí a s kým budou svoje požadavky prosazovat?
Tradiční dezorientace umělců a důvodné pochybnosti o čistotě jejich úmyslů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Principál Hrušínský: Hrubý a sprostý Xaver. Nevadí mu komouši a šmelináři. Zavzpomínal, jaký byl před Zemanem
Luboš Xaver Veselý si posvítil na Českou televizi a její oblíbené zdroje, a je díky tomu terčem kritiky od těch, kteří v jeho aktivitách vidí službu „komunistům a náckům“. Herec a principál Jan Hrušínský k tomu sepsal dojemné povídání, koncipované jako ukončení starého přátelství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Důchodci do práce, sekat trávník, zavelel ministr Pilný. Jejich předák Pernes nám řekl něco o demagogii a prodejných ekonomech
Ohlasy v médiích a na sociálních sítích vyvolal komentář Martina Fendrycha z Aktuálně.cz, podle nějž nový ministr financí Ivan Pilný zastává názor, že důchodový systém dříve nebo později dojede a důchodci budou muset chtě nechtě ke svému důchodu ještě pracovat. ParlamentníListy.cz oslovily nejvyššího představitele důchodců v Česku a předsedu Rady seniorů ČR, aby jim k tomu řekl svůj názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Nalitý Kalousek, vychcaní lidovci, dementi z SPD. Znalec zákulisí odhalil všechno o všech
Moderátor Václav Moravec představil průzkum společnosti Kantar CZ, který ukazuje, že premiér Andrej Babiš (ANO) dál kraluje české politické scéně. Posilují i Piráti. Marketingový expert Jakub Horák k tomu poznamenal, že voliči si cení politiků, kteří něco opravdu dělají nebo alespoň předstírají, že něco dělají. Politiky hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury (SPD) označil za dementy a popsal, jak vypadá opilecký rozhovor s Kalouskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Co kdyby to, co řekl pan Okamura, řekl někdo jiný, třeba nějaký pan Třasořitka z ČSSD?
Pan Tomio Okamura řekl něco, co by zřejmě za hluboké totality znamenalo něco jako protistátního, protirežimního, nedemokratického a možná že by za to snad byl postaven i před soud.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Tomu nevěří ani náš pes,“ utřel Ivan Vyskočil finance Milionu chvilek. A také mladé umělce a Zdeňka Svěráka
V posledním díle pořadu Xaver Live si Luboš Xaver Veselý pozval do studia herce a taktéž přispěvatele do ParlamentníchListů.cz Ivana Vyskočila. Řekl, že většině svých hereckých kolegů nemá za zlé, že demonstrovali na Letné, protože v roce 1989 ještě tahali kačera. Akorát Zdeněk Svěrák si to prý mohl odpustit. Co se týče náhrady ministra Staňka Michalem Šmardou, tak to dle něj vypadá, jako by ČSSD už neměla lidi. A předčasné volby? Ty by prý dopadly stejně a nic by se nevyřešilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist