nejlepší články ze dne: 21. 11. 2020

Související články

Kalousek s Dolejšem si notovali: Vláda se nemá proč chlubit
Místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Jan Volný (ANO), bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) a člen sněmovního rozpočtového výboru Jiří Dolejš (KSČM) svedli před kamerami České televize tvrdou bitvu o rozpočet. Ten pro rok 2016 skončil s rekordním přebytkem takřka 62 miliard korun. Volný nad úspěchem jásal, zatímco Kalousek s Dolejšem se vzácně shodli na tom, že se vláda nemá čím chlubit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Emise nejsou problém
Oceány emitují ročně 330 miliard tun CO2 ročně. Organické hniloby 220 miliard tun. Lesní požáry až 300 miliard tun. Sopky neznámo kolik, ale je to hodně. Lidé - 8 miliard tun to je méně než 1 % celkových emisí CO2 na Zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Nejen Zeman má problém s novináři. Trump a Putin si notovali v Ósace
Nejen prezident Miloš Zeman se pustil do ostré palby vůči novinářům. Kvůli svým pohrdavým výrokům o žurnalistech se nyní do hledáčku médií dostali i americký prezident Donald Trump a jeho ruský protějšek Vladimir Putin. Oba státníci si totiž na probíhajícím summitu G20 v japonské Ósace notovali na téma svých vztahů k publicistům. Trump se během setkání s Putinem pozastavil nad slovním spojením „fake news“ a postěžoval si Putinovi, že takové problémy v Rusku nemusejí řešit, nato jej však Putin ubezpečil, že je to „všude stejné“. O rozhovoru mezi Putinem a Trumpem informovala korespondentka Bloombergu pro Bílý dům Jennifer Jacobsová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán je Babišův velký spící problém. Kvůli takovým, jako je on, se prý hnutí rozsype
Komentátor Petr Holub v textu pro server Echo24.cz vysvětluje, proč je ANO odsouzeno k tvrdému pádu. V tuto chvíli se sice zdá, že hvězda Andreje Babiše a jeho hnutí září tak mocně, že víc už to snad ani nejde, jenže šéf hnutí má problém a možná o něm ani neví. Problém se prý jmenuje Robert Pelikán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ten váš čas už nebude dlouhý, křičel Kalousek za odcházejícím Babišem. Ovčáček z Hradu vzkázal něco o pudlících
Babiš má problém, hlásí server Forum24.cz Pavla Šafra. Žádný problém nemám, bránil se přímo ze Sněmovny Babiš. Bylo by podle něj dobré, aby média nelhala. Miroslav Kalousek (TOP 09) se do Babiše okamžitě pustil. A hradní mluvčí Jiří Ovčáček se předsedy vlády zastal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist