nejlepší články ze dne: 25. 11. 2020

Související články

Petr Markup: Dlouho jsem uvažoval, která strana nebo uskupení je nejhorší
Dlouho jsem uvažoval, která strana nebo uskupení je relativně to nejhorší pro další vývoj České republiky. Bylo to těžké rozhodování, ale nakonec to vyhráli...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Nejhorší je srážka s úředníkem
Znáte to rčení: Nejhorší je srážka s blbcem. Není pravdivé. Nejhorší je srážka s blbcem v roli úředníka. Od blbce, který je jen tak, bez úřednictví, můžete odejít. S blbcem úředníkem musíte jednat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Děti na demonstrace nepatří! Protikandidátka Jiřího Drahoše, která s ním zažila nepříjemnosti, promluvila
Z PROFILŮ Senátorka Eva Syková, která se v nadcházejícím politickém souboji utká o svůj post s Jiřím Drahošem, odpovídala na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Vyjadřovala se k výstražné stávce namířené proti prezidentovi Miloši Zemanovi a premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Som nasraný, napsal volební manažer ČSSD. A padlo: Dienstbier musí do prdele. Špidla musí do prdele
Sociální demokracie zažila ve volbách debakl. 15 poslanců je nejhorší a sedmiprocentní výsledek je tím nejhorším v její historii. K výsledku se vyjádřil nejen volební manažer ČSSD Robert Žanony, ale také bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD). A v reakci na něj, poněkud ostré, také analytik Štěpán Kotrba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ptejme se, zda je normální podporovat školy v Africe, když děti v Česku nemají na oběd. Známá ekonomka bilancuje končící rok, byl prý bojem za zachování hodnot
CO NÁM DAL ROK 2018 Ekonomka Hana Lipovská, která působí na katedře ekonomie Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, poskytla ParlamentnímListům.cz rozhovor, ve kterém shrnuje dění roku 2018. Rozkol v řadách české společnosti se neustále prohlubuje. Dělení voličů na intelektuály a "ty druhé" je ale podle Lipovské nesmyslné. "Znám řadu akademiků, kteří volili prezidenta Zemana," dodává ekonomka. Rozhovor se stočil i k ekonomickým tématům. Mnoho Čechů je podle Lipovské v dluhové pasti, za kterou si mohou sami neuváženým nákupem věcí, na které nemají. "Poněkud jiná je situace u seniorů, kteří se údajně nejvíce zadlužují kvůli neuhrazení poplatků či – což je nejhorší – kvůli ručení za své děti. Naopak není mnoho lidí, kteří by se zadlužili kvůli nejnutnějším životním potřebám. Zdá se, že ti, kdo musí hospodařit s málem, se naopak dokáží uskrovnit nepředstavitelným způsobem," upozorňuje ale ekonomka také na nelehkou situaci seniorů. Rok 2018 byl podlé ní rokem bojů za zachování hodnot. "Dobré je, že žádný z těchto bojů není ještě zcela prohraný. Ozvalo se hodně – a silných – hlasů proti tzv. Istanbulské úmluvě, v otázce definice rodiny vyhrává zdravý rozum, v otázce národní se zatím podařilo zabránit experimentování s migrací. Špatné je, že jsme tyto boje vůbec museli vést," říká Lipovská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Sedmiletá syrská holčička, která se proslavila tweety z válečné Sýrie, vydává knihu
Jméno sedmileté dívky Bany Alabed bude možná brzy znát celý svět. Je to malá Syřanka, která prchla z válkou zničeného Aleppa a rozhodla se popsat to, co tam zažila. Dětskýma očima. Její vzpomínky na syrskou válku vyjdou letos na podzim. Příběh Bany Alabed přinesla americká CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Cenzura v TV? Někdo se mstí Lipovské
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2020 v 12:35, zobrazit podobné
ČEZ: Havarijní cvičení Povodeň 2018 na Litoměřicku prověřilo energetiky
Povodňová vlna se valí na severní Čechy. Praha má již nejhorší za sebou a na Litoměřicku a Ústecku teprve čekají na kulminaci. Dochází k evakuaci obyvatel a na nejhorší se připravují i energetici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist