A sakra: Kalousek a Klaus ml. se shodli. Jde o peníze
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2020 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 25. 11. 2020

Související články

Klaus a Orbán se shodli v pohledu na migraci
Bývalý český prezident Václav Klaus se dnes v Budapešti setkal s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Podle premiérova mluvčího se oba shodli v názoru na povahu a možná řešení migrační krize, která postihla Evropu, uvedla agentura MTI. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
,Prase! Prasečina!" Kalousek a ,,ruský agent" Klaus st.: Trikolóra jde do akce
Poslanci Miroslav Kalousek a Václav Klaus sáhli po zbraních. Přesněji po ostrých slovech. Vše se rozpoutalo kvůli jedné poznámce prezidenta Václava Klause, poslancova otce, v cestovatelských „Zápiscích“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Sežeru kartičku. Čůčo.“ Klaus ml. rozmetal Piráta i Babišovu vládu. A pozor: Přidal se lidovec, kterého chválí Kalousek
Sněmovna sice v závěru podpořila zvýšení daní, předtím však chvílemi došlo i na komické scénky. A to například ve chvíli, kdy poslanec za hnutí Trikolóra Václav Klaus ml. slíbil pozřít plast. Obdobně jako Klaus ml. hovořil také lidovecký poslanec Jan Bartošek, jehož slova ocenil i předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Lipold: Letos jedeme na vodu s Piráty, Kalouskem a Okamurou
Možná vám připadá nemožné, že by se na něčem shodli Miroslav Kalousek, Tomio Okamura, Piráti a Václav Klaus mladší. A přece! V parlamentních lavicích přistál – původem pirátský, jak taky jinak – návrh zákona o vnitrozemské plavbě. A pod ním podpisy nejen všech jmenovaných, ale i několika desítek dalších poslanců a poslankyň.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 27.4.2018 v 13:41, zobrazit podobné
Klaus mladší vytočil Kalouska. Tak moc, že vzal na milost i Babiše
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek je znám tím, že na předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO) nenechává nit suchou. Považuje ho za děsivého oligarchu, který pokřivuje demokratická pravidla. Poslanec ODS Václav Klaus mladší však provedl něco, po čem i Kalousek prohlásil, že ten Babiš není v porovnání s tím poslancem z řad ODS tak špatný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Máme rádi Rusko! vyznali se Kalousek se Štětinou. Ale chtěli by ho trochu jiné...
Máme rádi Rusko, shodli se europoslanec Jaromír Štětina a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Tímto svým prohlášením vyvolali barvitou diskusi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kalousek poslal na Václava Klause ml. psychology. Důvod: EU
V duelu serveru Reflex.cz proti sobě usedli poslanci za ODS Václav Klaus mladší a za TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kdo má peníze, tomu musí zůstat právo na nadstandard, žádá Kalousek. Kdyby vznikl pravicový blok proti Babišovi, mohl prý vyhrát volby
Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek v rozhovoru pro server iDnes.cz uvedl, že je nutné ponechat právo těm, kteří na to mají peníze, aby si mohli koupit nadstandard, tedy lepší službu. I z toho důvodu by jeho strana chtěla znovu prosadit další poplatky ve zdravotnictví a školné na vysokých školách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek zaútočil na Klause s pomocí Boha a migrantů
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek na Twitteru znovu perlil. Pustil se do ČSSD a do své bývalé strany KDU-ČSL, že díky nim může být premiérem StBák. A jak byl v ráži, nazval Babiše i ruským agentem. Své schytal i Václav Klaus mladší za to, že nectí křesťanské hodnoty a do třetice si Kalousek přál, aby Bůh osvítil Brity a ti se rozhodli nakonec v EU zůstat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist