nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Vystrčil (ODS): Digitální bublina
Asi to také znáte, neboť se jedná o obrázek stále typičtější. Děti nebo dospělí jsou společně doma nebo společně sedí v restauraci nebo například společně jedou vlakem nebo čekají na začátek schůze nebo porady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Hubou ještě nikdo nic nepostavil, říká kandidát do Senátu Libor Lukáš
Předseda Sdružení pro rozvoj dopravní infrastruktury na Moravě Libor Lukáš poskytl rozhovor serveru idobryden.cz. Lukáš je mimo jiné známý svou iniciací petice za dostavbu dálnic D49 a D55.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Libor Lukáš: Jak obnovit výstavbu dálnic?
Neschovávat se a pořádně zabrat, říká Libor Lukáš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Lukáš Jadrný: Nenechte se mýlit médii. Skutečná pravda o Marine Le Penové
Co skutečně prosazuje kandidátka francouzské Národní fronty? Pokud bude zvolena prezidentkou republiky, čekají zemi galského kohouta velké změny. V bezpečnostní, zahraniční i hospodářské politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vedení vojenské policie čekají další velké změny. Ve hře je i nástup v minulosti souzeného policisty
Vedení vojenské policie čekají po únorovém odvolání jejího šéfa Pavla Kříže další velké změny. Ty by se měly odehrát mimo jiné na postu zástupce náčelníka. Od roku 2015 je jím brigádní generál Pavel Chovančík, který by měl u „empíků“ skončit. Spekuluje se už i o jeho náhradníkovi. Ten v minulosti čelil obžalobě z podvodu, od první instance odešel s podmínkou, ale odvolací soud ho zprostil návrhu na potrestání.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, zobrazit podobné
Libor Lukáš: Pacient zůstává stranou, místo toho slyšíme pouze silácká slova
Proč máme nemocnice? Aby nás v nich lékaři a zdravotníci léčili. Připadne vám to samozřejmé? Na kraji na to zřejmě zapomněli. „Ze sídla hejtmanství zaznívají pouze silná slova, ovšem bez obsahu. Lidi přitom nezajímá, jak budou nemocnice řízeny, ale zda se skutečně zlepší zdravotní péče,“ poukazuje na aktuální dění kolem krajem vlastněných nemocnic Libor Lukáš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Libor Rouček ukazuje na aféru, která prý může zlomit Trumpovi vaz. Může mít obrovský a nepředstavitelný dopad
EVROPAN LIBOR ROUČEK Kandidát SPD na kancléře Martin Schulz je štika a AfD bude jen „očurávat německé politické chodníky a během několika let zanikne“. Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček tentokrát v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz neušetřil ani europoslance Jana Zahradila, který se podle něj dostal do tragické slepé uličky a nastoupil „cestu do pekel“. Po stránce zahraničního dění také vysvětlil, proč se urychlila debata o vytvoření evropského pilíře NATO, a vyjádřil se k rezignaci Trumpova bezpečnostního poradce: „Aféra může mít obrovský a zatím nepředstavitelný dopad.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Havrda (Svobodní): Povinná robota pro soukromé gynekology?
Mladé, nově atestované gynekology čekají asi důležité změny. Pokud budou chtít pracovat v privátu a mít smlouvu se zdravotními pojišťovnami, budou prý muset povinně odsloužit v nemocnici 2 služby měsíčně!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist