nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Ministr Hamáček: Pošta musí hledat úspory jinde než v uzavírání venkovských pracovišť
Olomoucká radnice byla ve středu 1. srpna odpoledne místem setkání ministra vnitra Jana Hamáčka s představiteli samosprávy Olomouce a dalších obcí z Olomoucka. Na půdě radnice jej přivítal primátor Olomouce Antonín Staněk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Grois (ČSSD): Znojemská radnice zve na Den otevřených dveří, prohlídky staré školy i podzemí
V sobotu 17. listopadu se otevřou dveře znojemské radnice, aby posedmé přilákaly k návštěvě širokou veřejnost. Letošním nosným tématem bude Centrum obnovy společenského kulturního dědictví, projekt, díky kterému se nastartuje památková obnova budovy staré školy v Louce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
HZS Královéhradeckého kraje navštívil ministr vnitra
Ministr vnitra Jan Hamáček během své návštěvy ve čtvrtek 23. srpna 2018 zavítal na krajské ředitelství, prohlédl si centrální stanici v Hradci Králové na nábřeží U Přívozu a také se seznámil s fungováním krajského operačního a informačního střediska se sídlem na Pražské třídě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
SFŽP: Nová okna, zateplené fasády a střechy. Veřejné budovy prokouknou a obce ušetří
Na školy, sportovní stadiony, kulturní domy, radnice a desítky dalších veřejných budov se už brzy vrhnou dělníci. Ministerstvo životního prostředí schválilo dotaci 99 projektům z Operačního programu Životní prostředí ve výši 400 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Valentův SYNOT a radnice v Rožnově se neshodly na nájemném ohledně Společenského domu. Městská kulturní agentura prostor vyklidila
KAUZA Neshody skupiny SYNOT senátora Ivo Valenty a radnice v Rožnově pod Radhoštěm ohledně dalšího osudu historického Společenského domu vyvrcholil výpovědí nájemní smlouvy. T klub – kulturní agentura (příspěvková organizace pod záštitouměsta) část objektu tento týden definitivně opustila. Oba subjekty se podle starosty neshodly na výši nájemného. Ivo Valenta rozhodnutí města zkritizoval v dopise zaslaném starostovi. Město podle něj trvá na „malé úspoře“ na nájemném za pronájem kulturních prostor a současně je odhodláno „vybudovat nový kulturní stánek s knihovnou za více než 200 milionů“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří David: Někdy stačí jen jedna věta, bohužel!
Bez komentáře: „Z kulturní sféry jsem vůči panu Staňkovi nezaznamenal kritiku, určitě by ovšem mohl být víc vidět,“ podotkl na adresu ministra Hamáček (seznam.cz). Nevím na jaké kulturní úrovni se nachází pan Jan Hamáček, ale pravděpodobně v ne té příliš podstatné...nebo má smysl pro černý humor! Avšak s největší pravděpodobností, mu je živá kultura a nejen současné umění, zcela lhostejné, jistě není ve vládě sám. Neboť pokud se ČSSD…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.2.2019 v 09:41, zobrazit podobné
Ministr Hamáček: Česko je opět o krok blíže digitálnímu státu
Půl roku od vydání prvního elektronického občanského průkazu s čipem vlastní eObčanku už 570 000 občanů. Čip, který lze využít pro komunikaci se státem, si aktivovala třetina dospělých držitelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist