Je to moje občanská neposlušnost. Klaus vysvětlil, proč šel do hospody
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2021 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Stanislav Křeček: Tenký nátěr právního státu
Občanská neposlušnost se může stát politickým faktorem….
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 30.7.2018 v 12:41, zobrazit podobné
Můj dům, moje pravidla. Tvůj dům, moje pravidla.
Václav Klaus ml. vyrazil do boje za svobodu projevu na veřejných sociálních sítích a navrhuje, aby za mazání příspěvků provozovatelům a správcům hrozily až tři roky vězení.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.1.2019 v 12:40, zobrazit podobné
SPL: Praktici vyhlašují občanskou neposlušnost – kvůli e-neschopenkám
Praktičtí lékaři ohlašují občanskou neposlušnost. Nedohodli se totiž s Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV), které vyzvali, aby stáhlo svůj návrh povinného zavedení elektronických neschopenek, se kterým počítá novela zákona o nemocenském pojištění od července 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: ODS má dva zásadní probémy
Občanská demokratická strana v posledních volbách mírně posílila, mírně stoupá i v žebříčcích stranických preferencí, které zveřejňují různé agentury. V tom, aby mohla vystoupat ještě výš, ji ale brání dva zásadní problémy. Jeden je personální a jmenuje se Václav Klaus mladší. Druhým je její obraz výrazně euroskeptické strany, který si udržuje už od dob, kdy straně šéfoval Václav Klaus starší. Klaus ml. je v ODS zcela zjevně omylem.…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.8.2018 v 09:41, zobrazit podobné
Kauza Feri: Klaus ml. si udělal malou legraci. Zde FOTO
Poslanec Václav Klaus mladší si udělal drobnou legraci z kolegy poslance Dominika Feriho (TOP 09). Na svém facebookovém profilu sdílel snímek z hospody, kde je ve společnosti dvou mladých žen. A světe div se, byly z Boršic na Uherskohradišťsku, kde byl právě Feri o víkendu napaden při koštu vína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Šmytec! Soukup smetl dluhy a šokoval tím, kolik milionů jen loni poslal do ČT
Na začátku pořadu Moje zprávy, odvysílaném včera večer na TV Barrandov, Jaromír Soukup přišel s „mimořádně smutnou a takřka zničující zprávou pro Českou televizi“. „Dost možná bude moje firma, tedy firma Jaromíra Soukupa vůbec největší soukromou firmou, která přispívá na chod a fungování České televize,“ řekl a tázal se generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, zdali si „představuje za správné“ chovat se takovýmto způsobem ke svému úplně největšímu zákazníkovi. Soukup nevyloučil, že celá záležitost s ČT skončí u soudu, kde by případně požadoval náhrady za poškození dobrého jména a ušlý zisk. Soukup zmínil i současnou vládu a vysvětlil, proč se pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík „hodně zlobí“ na premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist