nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Lídrem kandidátky ODS pro evropské volby bude Jan Zahradil
Výkonná rada ODS na pondělním jednání zvolila lídrem kandidátky pro eurovolby Jana Zahradila. Předseda občanských demokratů Petr Fiala plánuje ve volbách potvrdit politické ambice a cíle nejsilnější opoziční strany. Zahradil chce být hlasem zdravého rozumu mezi protievropskými radikály a proevropskými fanatiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Přijďte k nám po žních také na dožínky
První žně v našem novém ekocentru Prales ve Kbelích se vydařily, obilí je sklizeno a my se těšíme na další krok. Protože, jak víme, žněmi práce nekončí, ale začínají, dovolujeme si vás pozvat také na dožínky, které se v ekocentru Prales uskuteční v sobotu 2. září od 13 do 17 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Pražským lídrem ČSSD bude syn herce Landovského Jakub
Náměstek ministra na Ministerstvu obrany Jakub Landovský bude lídrem sociální demokracie pro podzimní komunální volby v Praze. Informace ParlamentnímListům.cz potvrdili dva členové Krajského výkonného výboru socdem. Naše redakce zároveň získala zápis strany, která se na Landovského jménu shodla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Víme, kam by Česká republika měla směřovat
Předseda ODS Petr Fiala diskutoval s občany Plzeňského kraje o volebním programu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Paroubek: Tvrdý boj o Prahu zahájen
V úterním denním tisku byly uvedeny dva rozhovory s lídry dvou volebních stran, které usilují o velmi dobrý volební výsledek ve volbách na pražskou radnici. Tím jedním lídrem je bývalý primátor za ODS Svoboda a tím druhým lídrem je hlavní představitel hnutí Praha sobě Čižinský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Lídrem kandidátky SPO v Olomouckém kraji bude Stanislav Kaláb
Lídrem kandidátní listiny Strany Práv Občanů (SPO) bude v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PS PČR v Olomouckém kraji Stanislav Kaláb, nestraník, krajský zastupitel za SPO a předseda Krajského fotbalového svazu Olomouc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Lídrem KSČM do voleb v Plzeňském kraji bude poslanec Valenta
Jednapadesátiletý poslanec Jiří Valenta bude v letošních podzimních parlamentních volbách lídrem KSČM v Plzeňském kraji. Dlouholetý poslanec Karel Šidlo, který vedl kandidátky strany v kraji v předchozích volbách v letech 2010 a 2013, bude na druhém místě kandidátní listiny. Na třetím místě bude Valentova asistentka Hana Hemzáčková. Rozhodla o tom v pondělí v Plzni jedna z posledních krajských nominačních konferencí KSČM, řekl dnes ČTK mluvčí krajského výboru strany Jan Beneš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Koalici s Babišem si nedokážu představit, vzkázal Fiala. ODS prý bude lídrem opozice
Předseda ODS Petr Fiala vyloučil možnost vládní spolupráce své strany s hnutím ANO. Kritizoval také premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) za jeho vyjádření o vypsání předčasných voleb, podle Fialy ANO zatím nevyčerpalo všechny možnosti k jednání. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Od dnešního dne jsme politickým lídrem pravice
Poděkování voličům a komentář k výsledkům voleb do Poslanecké sněmovny
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist