nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Autodrom Most: Adepti na ocenění Zlatý volant pokračují v dobrých výkonech
I v dalších podnicích nedávno zahájené sezony pokračují tuzemští kandidáti na ocenění v prestižní anketě Zlatý volant v dobrých výkonech. Daří se i mladým nadějím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zlatý volant v novém kabátě, hlasovat může i veřejnost
Ve zbrusu nové podobě a také termínu, který lépe vyhovuje potřebám hlavních aktérů, se představí tradiční motoristické ankety o nejlepší české motoristické sportovce Zlatý volant a Zlatá řídítka. Slavnostní vyhlášení jejich výsledků se uskuteční 22. února 2018 v Kongresovém sále PVA Expo Praha. Společnost AUTODROM MOST jako provozovatel stejnojmenného areálu a organizátor tuzemských i mezinárodních automobilových a motocyklových podniků je hrdým partnerem galavečera a sesterskou firmou pořadatelské agentury Pozitif. Do hlasování v anketě se premiérově zapojí také veřejnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Soutěž o vstupenky na galavečer ankety Zlatý volant
Galavečer s vyhlášením prestižní ankety o nejlepšího závodního jezdce roku 2018 Zlatý volant se blíží. Významnou událost motoristického sportu přivítá už ve středu 20. února kongresová hala Pragovka Art District v pražských Vysočanech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Anketa Zlatý volant již zná finalisty všech kategorií
K 31. lednu skončilo hlasování odborné poroty složené převážně z oborových novinářů do ankety Zlatý volant. Pořádající agentura Pozitif se rozhodla zveřejnit v každé ze sedmi kategorií tři finalisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jarní programové schéma televizní Skupiny Barrandov
Televizní Skupina Barrandov významně navyšuje investice do svého programu. Počínaje jarním programovým schématem nabídne divákům ještě větší zážitek ze sledování. Všechny čtyři kanály Skupiny – hlavní TV Barrandov, filmový KINO Barrandov, PLUS i FAMILY – tak vsadily nejen na osvědčené televizní pořady, ale také na nové vlastní formáty, které budou hostit řadu významných osobností české kulturní scény.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Největší Slovák. Babiš se objevil v anketě. Podívejte se, jak je na tom
Český premiér Andrej Babiš se objevil v anketě Největší Slovák. Zatím šlo o nominační hlasování. První desítka osobností, které budou o titul bojovat, bude známá 1. ledna. Informaci od veřejnoprávního Rozhlasu a televize Slovenska (RTVS), jenž anketu organizuje, zveřejnil server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Stále mladá Noc divadel propojí čtyři olomoucké scény
Divadla v celé České republice pozvou v sobotu 18. listopadu diváky do svých sálů a zákulisí. Speciální program do pozdního večera nabídnou také olomoucké scény Divadlo hudby – Muzeum umění Olomouc, Divadlo na cucky, Divadlo Tramtarie a Umělecké centrum Univerzity Palackého Konvikt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Začal 73. ročník MFF Strážnice 2018
Při zahájení byly ministrem kultury Iljou Šmídem oceněny dvě významné osobnosti české kultury: pedagožka paní Alena Šauerová a nestor folklórní muziky pan Martin Hrbáč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist