nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Au. Zdeněk Pohlreich bez milosti o českém národě
Známý televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se rozhodl definitivně skončit se svou kuchařskou show Ano, šéfe. Při té příležitosti poskytl magazínu deníku MF DNES rozhovor, ve kterém se zamýšlel, co se za deset let, kdy se jeho pořad vysílal, v gastronomii změnilo. A protože Pohlreich se, jak známo, s ničím nemaže, vznikla z toho velmi tvrdá společenská sonda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 10:34, zobrazit podobné
Zdeněk Pohlreich se o politice nechce bavit... Ale neudržel se
Kuchař Zdeněk Pohlreich byl hostem pořadu Osobnost Plus na Českém rozhlasu. Podle jeho slov mají mladí lidé blíž k levici. On sám to sice chápe, radost z toho však nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šéfkuchař Pohlreich se znovu tvrdě vyjádřil k EET: Pokud přijmu, že „všeci kradnú“...
Televizní bavič a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich poskytl rozhovor serveru Seznam Zprávy. Čechy zkritizoval za to, že se neustále krmí smaženým sýrem, a nikoli poprvé promluvil o elektronické evidenci tržeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Chce se mi zvracet? Zdeněk Pohlreich vystoupil proti internetu. U Veselovského si stěžoval a naříkal
Tvrdá konkurence, internetový teror, zaměstananci, co se nebojí o místo. Se Zdeňkem Pohlreichem, gastronomem a majitelem či spolumajitelem několika restaurací a hospod, hovořil na DVTV Martin Veselovský. A Pohlreich neskrýval, že naděje na úspěch v gastronomii je dnes mnohem menší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Šéfkuchař Pohlreich: Roztahuje se tu socialismus. Lidem se nechce pracovat, radši spoléhají na stát, a to je vždycky průšvih
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich je znám tím, že bez okolků říká, co si myslí. Nejinak tomu bylo i v rozhovoru pro server Lidovky.cz. Domnívá se, že se dobrovolně vzdáváme volného prostoru, který nám poskytuje liberální smýšlení spojené s kapitalismem a zcela nesmyslně se sami vracíme do okovů totality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ladislav Jakl: Bez systému práce s mládeží to nepůjde
Je načase se vážně zamyslet. Ano, je pravdou, že ti nejlepší Češi na nějaký ten úspěch přeci jen dosáhnou. Ale aby takové úspěchy nebyly jen náhodnými, bez propracovaného systému práce s mládeží to dál už nepůjde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: I v domácnosti se může rýsovat zajímavá foto-architektura
Když jsem vešel ve večerních hodinách do kuchyně, spatřil jsem odložené nádobí, zároveň se vytvořily architektonické stíny na stěně u dřezu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zdeněk Pohlreich si klepe na čelo: Někdo vystuduje nějaký podivný společenský obor a hned si myslí, že je elita. A v EU se snad všichni pomátli na rozumu
Slavný český šéfkuchař, gastronom a moderátor pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich se v rozhovoru pro server Echo24.cz rozpovídal o české společnosti a politice, nad kterou si zoufá. „Vytváří se tady falešný dojem elit,“ říká šéfkuchař.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist