nejlepší články ze dne: 21. 01. 2021

Související články

Brym (TOP 09): Brno si zaslouží komfortní zahrádky v centru
Radnice MČ Brno-střed se letos opět podílí na zhoršení podmínek pro zřízení restauračních zahrádek v centru města a hodlá za jejich porušení rozdávat tučné pokuty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zelení: Rozhodování o poloze nádraží nekončí. Přesouvá se na celostátní úroveň
Zastupitelstvo města Brna doporučilo vládě odsunout vlakové nádraží z tradiční polohy v centru města. Zelení s takovým rozhodnutím zásadně nesouhlasí. Nadále zůstávají zodpovědní občanům města Brna, kteří si většinově přejí modernizovat nádraží v poloze blízké historickému centru města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOP 09: Fotbalový stadion nepatří do centra města
Obří jednoúčelová stavba má jednou provždy zabrat jedny z nejkrásnějších pozemků s výhledem na řeku a zámek v centru krajských Pardubic. TOP 09 je proti výstavbě fotbalového stadionu a tréninkových hřišť v centru města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Kvítek (HPP 11): Proč ANO prosazuje v centru Jižního Města na Opatově P R parkoviště?
Proč ANO prosazuje v centru Jižního Města na stanici metra Opatov 1000 parkovacích míst P R pro mimopražské občany s komerční zástavbou?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Petice: Nechceme omezování možnosti volby a snižování atraktivity našeho města
Radnice Prahy 1 plánuje omezit otevírací dobu podniků v centru Prahy. To je začátek postupného omezování otevírací doby podniků v celé Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zelení Praha: Stavba druhé plavební komory v centru města postrádá jakoukoliv logiku
Vodoprávní úřad povolil záměr výstavby nové plavební komory na Vltavě v centru města u dětského ostrova. Šedesát metrů dlouhá a jedenáct metrů široká stavba uprostřed řeky má vyjít na 530 milionů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
SSHR monitoruje situaci na trhu s benzínem v České republice
Předseda SSHR Pavel Švagr svolal NESO, což je poradní orgán, který monitoruje oblast dodávek ropy a ropných produktů do České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Petice: Glyfosát na Kladně nechceme!
Jako obyvatel/ka města Kladna požaduji po vedení kladenské radnice, aby bez prodlení zakázalo používání herbicidů s obsahem glyfosátu na všech pozemcích ve správě města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Exprimátor Hradce Králové fotí řidiče na zákazu zastavení přímo v centru města. Partička grázlů na nás ukazuje fakáče, stěžuje si
Velmi zajímavou činnost si našel někdejší primátor východočeské metropole Martin Dvořák. Na svém profilu na sociální síti Facebook mapuje jednu konkrétní ulici v centru města, kde není dovoleno parkovat (vyjma zásobování). Jak ovšem naznačují jeho snímky, moc řidičů si s tím hlavu neláme. A co s tím? Na to se ParlamentníListy.cz zeptaly ředitele městské policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist