Církev rozvíjí Nemocnici Žižkov a rozšiřuje zdravotní péči pro Prahu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2021 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 21. 01. 2021

Související články

Memorandum Zastupitelstva města Kroměříže k situaci ve zdravotnictví regionu
Zastupitelstvo města Kroměříže vyjadřuje uznání a poděkování zaměstnancům Kroměřížské nemocnice a.s. za práci, kterou vykonávají ve prospěch občanů Kroměříže a celého regionu. Zastupitelstvo města Kroměříže považuje Kroměřížskou nemocnici a.s. za klíčovou infrastrukturu regionu poskytující zdravotní péči. Zastupitelstvo města Kroměříže konstatuje, že spektrum odborností poskytujících zdravotní péči v Kroměřížské nemocnici a. s. odpovídá dlouhodobým potřebám kroměřížského regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Krajská zdravotní prezentuje nové přístroje umožňující poskytovat nedonošeným dětem nejkvalitnější péči
Krajská zdravotní, a. s., má ve svých dvou perinatologických centrech, v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, o. z., a v Nemocnici Most, o. z., nové přístroje umožňující poskytovat nedonošeným dětem nejkvalitnější dostupné metody diagnostiky a léčby. Získala je díky projektu „Zlepšení kvality dispenzární péče o nedonošené děti v Krajské zdravotní, a. s.“, s využitím dotace z Norských fondů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ČSÚ: Domácí zdravotní péči využívá 142 tisíc pacientů
Na zdravotní péči v domácím prostředí se podle aktuálních statistik vynaložilo 6,2 miliardy korun. Využívají ji převážně senioři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Sociální demokraté zvyšují kvalitu a dostupnost zdravotní péče
ČSSD zrušila nesmyslné zdravotnické poplatky. Nyní se ukazuje, že i Lidovci či ANO 2011 by se k nim chtěli navrátit a tím minimálně omezit zdravotní péči pro řadu pacientů. Tohle není řešením pro kvalitní a dostupnou zdravotní péči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
ZP MV ČR přidá na zdravotní péči v příštím roce přes 2 mld. Kč
O více než dvě miliardy korun zvýší výdaje na zdravotní péči svých klientů v příštím roce druhá největší Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR). Je to výsledek dohodovacího řízení mezi zdravotními pojišťovnami a jednotlivými poskytovateli zdravotních služeb pro rok 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Svaz pacientů ČR: Výzva k zajištění ústavního práva na dostupnou zdravotní péči pro všechny občany!
Svaz pacientů ČR tímto vyzývá vás předsedy vládních koaličních stran hnutí ANO 2011 a ČSSD a podporující KSČM, ministra zdravotnictví a zdravotní pojišťovny, abyste i nadále zajistili občanům České republiky ústavně garantovanou dostupnou zdravotní péči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pacienti mají svá práva i v zahraničí
Málo se to ví, ale občané EU mají již několik let právo na zdravotní péči ve všech zemích EU a na náhradu nákladů na zdravotní péči v zahraničí ve své domovské zemi.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.1.2019 v 19:40, zobrazit podobné
Neskutečná arogance. Posledních osm let partajní politici Prahu doslova devastují. V přecpaném metru se Pražané cítí jako dobytek! Lídr hnutí Starostové pro Prahu mluví o tom, co pálí Pražany
ROZHOVOR „Mimopražští politici přijedou do Prahy, díky politickým dohodám uvnitř svých partají se stanou primátory nebo radními, dva až tři roky Prahu řídí nebo spíše devastují, a pak ji opustí a vrátí se zpět na Moravu nebo Slovensko nebo do Bruselu…Troufám si říct, že arogancí a přehlížením základních funkcí a úkolů města celostátní politické strany způsobily, že Praha přestává být schopná zajistit to, co pro Pražany zajišťovat musí, tedy sociální péči, bydlení včetně služeb, dopravu, zdravotní péči, vzdělávání a ochranu veřejného pořádku. Tento trend musíme ihned zastavit,“ říká lídr kandidátky Starostové pro Prahu Karel Fischer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
ODS: Chystá se Středočeský kraj znovu ohrozit zdravotní péči?
„Vystoupení radního Středočeského kraje Roberta Bezděka pro oblast zdravotnictví a bezpečnosti na nedávném jednání zastupitelstva v Kutné Hoře naznačuje, že si neví rady s budoucností zdravotní péče v kutnohorském zdravotnickém zařízení, které spadá pod Oblastní nemocnici Kolín,“ říká předseda krajských zastupitelů za ODS a také kutnohorský zastupitel Tomáš Havlíček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Broumovská nemocnice nabídne dlouhodobou ošetřovatelskou péči
Oblastní nemocnici Náchod a. s. se podařilo jako jediné v Královéhradeckém kraji nasmlouvat speciální lůžka pro dlouhodobou intenzivní ošetřovatelskou péči, tzv. lůžka DIOP. Budou sloužit pacientům, kteří prodělali kritické onemocnění či úraz a potřebují nadále péči o základní životní funkce a postupnou rehabilitaci ke své rekonvalescenci. Celkem pět lůžek bude umístěno v broumovské nemocnici, kde k tomuto účelu byly v závěru loňského roku zrekonstruovány nové prostory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist