nejlepší články ze dne: 21. 01. 2021

Související články

Troska Zeman, žeňte ho k soudu, píše Jan Rejžek. A herečka Aňa Geislerová, ta dokonce doufá, že prezident...
Hitem posledních dní je mezi odpůrci Miloše Zemana odvolání prezidenta pro velezradu. Od víkendu se k výzvám směřovaným Senátu přihlásilo hned několik známých osobností, počínaje Jaromírem Štětinou a František Laudátem a konče Janem Rejžkem a Aňou Geislerovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman? Troska, zrůda, šílenec, sejmout ho, vyzvracet! Velikán Hutka, geniální. Mimořádný a důležitý útok na prezidenta
Po Miloši Zemanovi se bude muset Pražský hrad deratizovat. Je to totiž nesvérpávná troska, špatně artikulující zombie, svého druhu šílenec, připomínající krále Ubu. Takto se rozepsal šéfredaktor Deníku Referendum Jakub Patočka, když bránil Jaroslava Hutku a jeho píseň o zubaté, která jde s prezidentem zúčtovat. Debatu pak ještě notně oživil svým popůlnočním vpádem hudební kritik Jan Rejžek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Ty zasraná kundo. Ta hradní troska... Proud páteční noci od Jana Rejžka
Na úmrtí známého textaře a básníka Pavla Šruta zareagoval na svém facebookovém profilu kritik Jan Rejžek. A jak je jeho zvykem, rozhodně nešetřil vulgarismy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Idiote, fašoune! Jan Rejžek zajel do Babišova muže, ale pak dostal pořádnou „sodu“. O co šlo?
Vysloužilý kritik Jan Rejžek napadl na Facebooku poslance Patrika Nachera. Jednalo se o filmový festival Mental power, kde měl v porotě zasednout jak Jan Rejžek, tak i Patrik Nacher. Rejžek ale účast odmítl s tímto: „Bych opravdu nemohl sedět v jedné řadě s kolegou porotcem Patrikem Nacherem, ambiciózním idiotem, který byl mezitím zvolen za ANO a šíří fašounské názory v Parlamentních listech,“ vyjádřil se Rejžek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Neckář je bisexuální fízl, napsal o umělci, který jde dnes zpívat na Hrad, ve dvě ráno Jan Rejžek. Zeman je troska, uvedl také
Opětovné uvedení do funkce oslaví dnes večer prezident Miloš Zeman na Pražském hradě s asi tisícovkou svých příznivců. V 19 hodin se sejdou jeho odpůrci, kteří chtějí na pražském Václavském náměstí i v dalších městech protestovat za svobodu slova a médií. Reagují tak na inaugurační projev Zemana, který v něm kritizoval například Českou televizi a další média. A právě na obě tyto akce reagoval v noci hudební kritik Jan Rejžek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Hrušínský lkal nad rokem 68. Někdo nadával na EU. „Vy kujóne,“ zklidnila ho herečka Geislerová
„Vy kujóne,“ vyjela herečka Anna Geislerová v diskuzi pod svým článkem. Kdybychom 21. sprna 1968 byli v EU (EHS), tak by nás Rusko nikdy neokupovalo, napsal Hrušínský a Geislerová to sdílela. „Kde by byla naše rumová identita?“ dodala. Hrušínský hrál Dubčeka a dodal něco o 21. srpnu. Co se strhlo v diskuzi?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Hromada sraček! vmetla Babišovi Aňa Geislerová, herečka
Herečka Aňa Geislerová se na svém facebookovém profilu rozhořčila nad Agrofertem. A to velmi výrazně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zbytky mozku alkoholického kágébáka. Jan Rejžek zapálil svíčku za Miladu Horákovou a sedl k počítači
Český kulturní kritik Jan Rejžek znovu tvrdě útočí na prezidenta Miloše Zemana. A tropí si žerty z premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Smrt Gotta: Jan Rejžek se vyjádřil! Plus útok na Zemana
Jan Rejžek a bývalý senátor za STAN Jiří Šesták se vyjádřili k úmrtí Karla Gotta. Šestákovi se nelíbilo to, že Karel Gott bude mít pohřeb se státními poctami. Údajně se jedná o morální problém. „A nyní jsme svědky, jak premiér, který byl spolupracovníkem StB, relativizuje morální hodnoty a zneužívá smrt významného umělce neslušným způsobem ke svým politickým cílům,“ napsal. A proč doporučil Rejžek četbu o banderovcích? Přečtěte si.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist