,,Musíte sedět doma, jo?" Prymula zase chycen. V noci, cestou k autu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2021 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 22. 02. 2021

Související články

Kdo sedí doma a nejde k volbám do Evropského parlamentu, hlasuje pro migraci a islamizaci. Místopředseda SPD Radim Fiala má zásadní poselství
ROZHOVOR „Pevně doufám, že nikdo z vlastenců nebude sedět doma. Sedět doma znamená hlasovat pro imigraci a islamizaci. Jsme ve stejné situaci, jako byla řada zemí západní Evropy před třiceti lety. Tehdy se zdálo, že takové problémy neexistují a existovat nemohou. Propásly čas a dnes jsou původní obyvatelé těchto zemí v řadě měst cizinci ve vlastní zemi. S postupující islamizací je čeká útlak a konec demokracie a svobody. Tam, kde se nepodvolí, islám ukáže svou pravou tvář. Tvář netolerantní a násilnou. Je nutné jít v pátek či v sobotu k volbám, aby podobná situace nenastartovala u nás,“ upozorňuje místopředseda SPD Radim Fiala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Doma se z něj stal boháč, protože vraždil lidi. Seznamte se s „chudákem“ pákistánským migrantem
Ačkoli tento fakt příznivci liberální přistěhovalecké politiky popírají, do Evropy se často dostávají v rámci uprchlické vlny také teroristé a uprchlíci před zákonem, kteří ve svých zemích porušovali zákony Jeden z nich byl nyní chycen v Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Jako premiér musíte ty úředníky, starosty, hejtmany a ministry tlačit a sedět na nich. Andrej Babiš chce být v čele vlády jen čtyři roky, ale má to stát za to
V případě, že se šéf hnutí ANO Andrej Babiš stane premiérem, tak po čtyřech letech v politice skončí. Uvedl to v rozhovoru pro dnešní deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Otys (TOP 09): Politici a olympiáda - Kiska skáče jako Čech
Premiér v demisi nařizuje ministrům sedět doma na zadku a makat. Prezident se prý věnuje důležitým domácím úkolům. Mají být nejvýznamnější čeští politici na olympiádě? Odpovídám – rozhodně ano.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist