nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Děti jsou radost
Děti nás lidovce baví. Víme, že čím více dětí dokážou čeští rodiče řádně vychovat, tím lepší budoucnost čeká naši zemi. Podpora nové generace je proto jedním z ústředních cílů politiky KDU-ČSL.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.8.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Pavel Bělobrádek: Děti jsou radost
Děti nás lidovce baví. Víme, že čím více dětí dokážou čeští rodiče řádně vychovat, tím lepší budoucnost čeká naši zemi. Podpora nové generace je proto jedním z ústředních cílů politiky KDU-ČSL.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 31.8.2017 v 16:41, zobrazit podobné
NPÚ: Na benešovském zámku budou mít děti vstup zdarma
Dětský den se stal již dlouholetou tradicí a je zvykem, že na většině kulturních míst či historických památkách jsou pro děti přichystány speciální programy obsahující soutěže či odměny pouze pro ně. Na státním zámku v Benešově nad Ploučnicí letos učiní malou výjimku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nesmíte to udělat! Jen my víme, že kvůli Babišovi přišli za ČSSD politici STANu. Jen my víme, co chtěli
Padne premiér, nebo celá vláda? Jasné zatím není skoro nic, přestože se sněmovními kuloáry šíří spekulace všeho druhu. Středeční schůze poslanců se celý den odehrávala bez přítomnosti předsedy vlády, který nejspíš ani neopustil Strakovu akademii. Jaký je Babišův osud? Snažili jsme se hledat odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
VIDEO Nechcete diskutovat, no fajn, tak si polibte pr*el! Performer Kohout v USA dohnal Halíka a udeřil
Profesor Tomáš Halík toho času přednáší v USA a podle vlastních slov se snaží ukázat pozitivní i negativní stránky církve. Na jednu takovou přednášku se přišel podívat i performer a prezidentský kandidát Milan Kohout, který se do Halíka pořádně obul. Mimo jiné mu doporučil, aby si „políbil pr*el“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Do Bruselu přijde další stížnost, týkající se Andreje Babiše. Tentokrát si lidé stěžují na jedy z jeho chemičky
VÍME PRVNÍ K poslancům Evropského parlamentu zamířil dopis znepokojených občanů z Valašského Meziříčí. Ti apelují na Evropskou unii, aby neprodloužila společnosti DEZA z holdingu Agrofert výjimku na výrobu zakázaných jedovatých látek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist