Svobodní mají nového místopředsedu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2021 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Sněmovna rozhodla, že bude mít pět místopředsedů. Okamura kritizoval nárůst placených funkcí
Sněmovna dnes na návrh nového předsedy Radka Vondráčka (ANO) rozhodla, že bude mít pět místopředsedů. ODS neuspěla s požadavkem, aby místopředsedové byli čtyři jako v minulém volebním období. Druhý jednací den ustavující schůze tím skončil. Volba místopředsedů se uskuteční v pátek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Hamáček: Na Petříčka útočí hlavně KSČM. Se Zemanem mám korektní vztahy
Sociální demokraté mají za sebou sjezd. Stejně jako každá jiná politická strana i ČSSD tvrdí, že staronový předseda Jan Hamáček a jeho tým místopředsedů posunou stranu dál a přiblíží ji voličům. Jedním z členů nového Hamáčkova týmu místopředsedů je také ministr zahraničí Tomáš Petříček. Hamáček je se zvolením Petříčka spokojen. Stejně tak je spokojen s tím, že prezident Miloš Zeman stranu podpořil před nadcházejícími parlamentními volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
To je Výborný! Lidovci mají nového předsedu
Předsedou KDU-ČSL se dnes na sjezdu strany v Brně stal poslanec Marek Výborný. Ve druhém kole porazil Mariana Jurečku, bývalého ministra zemědělství a dosluhujícího prvního místopředsedu strany. Výborný po více než osmi letech nahradí ve funkci předsedy končícího Pavla Bělobrádka, který už nekandidoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Nejvíce hlasů z místopředsedů ČSSD v prvním kole získal Šmarda, jedno místo je volné
V prvním kole volby místopředsedů ČSSD dostal ze zvolených kandidátů nejvíce hlasů starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda, a to 392. Ministryně práce Jana Maláčová získala o dva hlasy méně, poslance Ondřeje Veselého volilo 313 delegátů stranického sjezdu a ministra zahraničí Tomáše Petříčka 256 delegátů. Celkem jich k volbě přišlo 472. Oficiální výsledky prvního kola dnes oznámila volební komise sjezdu. Pátého místopředsedu se delegátům v dnešním druhém kole zvolit nepodařilo, místo tak zatím zůstane neobsazené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL: Na sjezdu v Brně zvolí lidovci nového předsedu
Na brněnském výstavišti se koná celostátní sjezd KDU-ČSL, na kterém delegáti zvolí nového předsedu strany z trojice kandidátů. O místo šéfa usilují předseda poslaneckého klubu Jan Bartošek, první místopředseda Marian Jurečka a poslanec Marek Výborný. Kromě předsedy a místopředsedů budou zvoleni také zástupci do celostátního výboru strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Svobodní: Vyzýváme k bojkotu zákona!
Politické plakáty na vlastních plotech mají podléhat přísné regulaci ze zákona včetně pokut. Svobodní tuto šikanu a nesmysl odmítají. Pojďme tuto šikanu a nemravnost bojkotovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Svobodní podali kandidátky kompletní a ve všech krajích
Strana svobodných občanů podala kandidátní listiny pro volby do PSP 2017 ve všech krajích. Zároveň mají Svobodní obsazena všechna možná místa na kandidátkách a listiny jsou tak kompletní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Svobodní: Přestaňte nálepkovat lidi za odlišné názory
Svobodní, Liberland a Radostné Česko finišují před víkendovými volbami do Evropského parlamentu kampaní, která má změnit zažité vzorce chování. Série videí upozorňuje na zbytečné nálepkování lidí jen za to, že mají odlišné názory na fungování EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Michálek (Piráti): Navrhujeme zeštíhlení sněmovních výborů
Piráti navrhují snížení počtu místopředsedů sněmovních výborů. Ve Sněmovně fungovalo v předchozím období 18 výborů, které měly dohromady 95 místopředsedů, tedy až sedm místopředsedů na jeden výbor. Stejný počet se navrhuje i v tomto volebním období. Piráti chtějí počet těchto postů snížit o více než třetinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti se zatím nerozhodli, jaký počet místopředsedů podpoří
Piráti se rozhodnou o tom, jaký počet místopředsedů sněmovny podpoří, ve středu ráno na jednání poslanecké frakce. Novinářům to po dnešním jednání Pirátů se zástupci Demokratického bloku ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN oznámil předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. O počtu místopředsedů se bude rozhodovat na středečním pokračování ustavující schůze dolní komory, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist