Rozvoral (SPD): Nikdy nesmíme dopustit ztrátu českého mateřského jazyka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2021 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Udženija (ODS): Nikdy nesmíme dopustit násilný způsob vyznání politických názorů
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí starosty města Gdaňsk Pawla Adamowicze, který podlehl následkům útoku mladého Poláka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ropková (ČSSD): Praha podpoří výuku češtiny žáků s jiným mateřským jazykem
Pražští radní schválili projekt systémové podpory výuky českého jazyka jako cizího jazyka v celkem dvaadvaceti školách na území hlavního města. Žákům s odlišným mateřským jazykem tak bude nabídnuta možnost bezplatné výuky českého jazyka přizpůsobená jejich potřebám. Po jednání městské rady to uvedla radní pro školství Irena Ropková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Liberálně-demokratičtí umělci zvýhodňují menšiny, aby jich bylo co nejvíc. Ty menšiny rozbíjejí společnost, vypálil Okamurův poslanec
ROZHOVOR „Někteří naši umělci si myslí, že mají patent na rozum a že jen jejich názor je ten správný. Zapomínají na to, že žijeme v demokratické společnosti, kde vždy vyhrává většina, a ne kdejaké menšiny, které právě tito liberálně-demokratičtí umělci zvýhodňují,“ uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec SPD Radek Rozvoral. „21. srpen 1968 se nesmí nikdy vrátit a všichni pro to musíme udělat maximum. Nikdy proto nesmíme dopustit zrealizování neomarxistických myšlenek na vytvoření evropského superstátu pod řízením nikým nevolených úředníků Evropské unie, kteří prosazují právě tu takzvanou liberální demokracii, zpochybňují výsledky demokratických voleb a ničí suverenitu národních států,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
FOTO Stovky lidí si na Ukrajině připomněly slavnou bitvu u Sokolova. Také ministryně Šlechtová: Nesmíme zapomenout na naše osvoboditele, a to všechny
REPORTÁŽ Česká Republika si připomíná výročí bitev u Bachmače a Sokolova. Přímo na místa bitev zamířila česká delegace vedená šéfkou resortu obrany Karlou Šlechtovou. “Nikdy nesmíme zapomenout na to, co se dělo, a nesmíme zapomenout na naše osvoboditele, a to všechny. Před pětasedmdesáti lety tu naše národy společně bojovaly proti zlu. Doufám, že to špatné se už nikdy, nikdy neobjeví,” řekla ministryně Šlechtová po rekonstrukci bitvy u Sokolova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Akademie věd: Vzdělávací kurz pro učitele - novinky z českého jazyka a literatury
Třídenní vzdělávací kurz Škola českého jazyka a literatury se i letos zaměří na nové poznatky z oblasti gramatiky, české prózy a poezie. Uskuteční se od 22. do 24. října 2018 v Praze. Přednášet a lektorovat budou vědečtí pracovníci z Ústavu pro jazyk český AV ČR a Ústavu pro českou literaturu AV ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Náměstek Smolek předal osvědčení absolventům kurzu českého jazyka pro krajany
Náměstek ministra zahraničí ČR Martin Smolek předal osvědčení o absolvování čtyřtýdenního kurzu českého jazyka 72 krajanům z 27 zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 13:34, zobrazit podobné
Kislingerová: Nesmíme dopustit, aby docházelo k demotivaci a odlivu pečovatelů a pečovatelek
Praha přilepší na mimořádných odměnách pracovníkům v sociálních službách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Komunistický zákon o češtině? Zbytečný, oznámí pravděpodobně vláda
Vláda zřejmě odmítne komunistický návrh na uzákonění češtiny jako státního jazyka. Podle stanovisek ministerstev je takováto norma pouze proklamativní a nadbytečná, neboť používání českého jazyka je již dostatečně právně upraveno. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist