Co bude dál: Rychetský se poměje. Babiš s Hamáčkem ho znovu zaměstnají
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2021 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Nikdy nezveřejněné VIDEO s Jiřím Pomeje. Šlo o politiku. Plus informace, které vám o něm neřeknou
Herec, dabér a producent Jiří Pomeje podlehl v úterý těžké nemoci ve věku pouhých 54 let. O životních trablech člověka s nezaměnitelným hlasem toho bylo napsáno dost, nyní přinášíme nikdy nezveřejněné video z doby, kdy se Pomeje angažoval v politice. Za svou činnost v roce 2012 zaplatil ztrátou oblíbeného pořadu na rádiu Frekvence 1. Později Pomeje moderoval akce tzv. Holešovské výzvy, jejíž požadavky přirovnal dnešní prezident Miloš Zeman ke snažení Adolfa Hitlera a Benita Mussoliniho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Rychetský jasně: Zeman může Staňka přemlouvat. Ale když to Babiš bude chtít, musí mu vyhovět
Šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský jednoznačně prohlásil, že prezident Miloš Zeman musí vyhovět návrhu na odvolání ministra kultury Antonína Staňka. Nemá prostor to odkládat, uvedl Rychetský pro server Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman může Staňka přemlouvat. Ale když to Babiš bude chtít, musí mu vyhovět, říká Rychetský
Šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský jednoznačně prohlásil, že prezident Miloš Zeman musí vyhovět návrhu na odvolání ministra kultury Antonína Staňka. Nemá prostor to odkládat, uvedl Rychetský pro server Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš je rád, že vláda pokračuje, sejde se s Hamáčkem, aby se dohodli na dalším postupu
Premiér Andrej Babiš (ANO) je rád, že vláda ANO s ČSSD bude pokračovat. Sdělil to dnes ČTK v reakci na jednání předsednictva sociálních demokratů, které zatím potvrdilo setrvání ve vládě, zároveň ale požaduje, aby se ministrem kultury místo Antonína Staňka stal místopředseda strany Michal Šmarda. Babiš se v nejbližších dnech sejde s předsedou sociálních demokratů Janem Hamáčkem a dohodnou se na dalším postupu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš se sejde s Hamáčkem, bude jednat vedení ČSSD
Premiér Andrej Babiš (ANO) se dnes setká s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem, aby ho informoval o výsledcích svého středečního jednání s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech. Poté se sejde grémium ČSSD k jednání o dalším postupu. Babiš po schůzce prostřednictvím twitetru uvedl, že Zeman potvrdil odvolání ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) k 31. červenci, se jmenováním nového ministra chce ale počkat až na polovinu srpna. ČSSD prosazuje do funkce svého místopředsedu Michala Šmardu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jiří Pomeje zemřel: Bolest, ale i zásadní svědectví. Už jste možná zapomněli...
V úterý večer přišla smutná zpráva. Herec a producent Jiří Pomeje prohrál boj s rakovinou, zemřel ve věku 54 let. Sociální sítě se chvíli po oznámení jeho skonu, které potvrdil Pomejeho blízký přítel Pavel Pásek, začaly plnit nejrůznějšími reakcemi a vzpomínkami, tady jsou někeré z nich.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Staněk se vyřeší, teď jde hlavně o nominaci Šmardy, řekl Babiš po jednání s Hamáčkem
premiér se s Hamáčkem sešel před páteční schůzkou s prezidentem Milošem Zemanem a ministrem Antonínem Staňkem v Lánech.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 12.7.2019 v 10:36, zobrazit podobné
Babiš s Hamáčkem se chystají k Zemanovi. Premiér nechce žádný konflikt
O blíže neurčený kompromis se dnes večer bude premiér Andrej Babiš (ANO) snažit v Lánech při společné diskusi s prezidentem Milošem Zemanem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem o situaci kolem výměny ministra kultury. V Bruselu před summitem EU, z něhož v případě potřeby do Lán odjede předčasně, český premiér řekl, že jednání nebude jednoduché, ale určitě nechce „žádný konflikt, žádné žaloby“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Vše v pořádku, to jsou jen protibělošskomužské tweety. Roman Joch se zarazil, ale pak pochopil, proč New York Times zaměstnají tohoto muže
Český politik, publicista a liberální konzervativec Roman Joch se na Twitteru vyjádřil ke zprávě, že New York Times zaměstnají spisovatele, jenž publikoval rasistické tweety.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kvůli návrhu na výměnu ministra kultury se dnes Babiš setká s Hamáčkem
Premiér Andrej Babiš (ANO) se dnes dopoledne setká s předsedou koaliční ČSSD Janem Hamáčkem kvůli situaci kolem výměny ministra kultury. Odvolání a náhradu svého nominanta požadují sociální demokraté, věc chtějí mít vyřešenou do konce června. Prezident Miloš Zeman odmítl ultimáta. Hamáček ve čtvrtek po jednání užšího vedení ČSSD uvedl, že bude chtít od Babiše slyšet návrh dalšího postupu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist