nejlepší články ze dne: 23. 02. 2021

Související články

Josef Skála vytočil stanaře Farského: Vy jste tuto republiku zničili, rozkřikl se na něj. A přidal něco o prodloužené ruce SSSR
Velmi ostrá hádka se strhla v pořadu Proti sobě na serveru Reflex.cz, kde se proti sobě postavili poslanec hnutí STAN Jan Farský a komunista Josef Skála. Ti téměř v ničem nenašli společnou řeč, díky čemuž se téměř nepřetržitě dostávali do názorově vyhrocených střetů. „Vy jste tuto republiku zničili a mě děsí, že máte chuť se vracet,“ rozčiloval se Farský kvůli tomu, že komunisté podle všeho hodlají poprvé od sametové revoluce podpořit vládu. A nezapomněl Skálovi připomenout ani děsivá čísla, která za sebou komunistický režim má.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ježek (ANO): Sedmý trialog k nařízení o sekuritizaci přinesl úspěch
Evropský parlament, Evropská rada a Evropská komise dosáhly na svém posledním jednání dohody o konečné podobě Nařízení o jednoduché, transparentní a standardizované sekuritizaci a Nařízení o změně nařízení o kapitálových požadavcích. Petr Ježek se jednání zúčastnil jako zpravodaj své frakce (ALDE).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
SMO: Konsolidované znění obecného nařízení o blokových výjimkách zveřejněno
Jak jsme již psali, Evropská komise přijala změny nařízení č. 651/2014 (též známého jako obecné nařízení o blokových výjimkách nebo GBER).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ÚOHS: Konsolidované znění obecného nařízení o blokových výjimkách zveřejněno
Jak Úřad informoval dne 23. 6. 2017, Evropská komise přijala změny nařízení č. 651/2014 (též známého jako obecné nařízení o blokových výjimkách nebo GBER).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kolářík (Piráti): Nařízení vlády o zbraních je nesmyslný bič proti historickým spolkům
30. srpna skončí připomínkové řízení k nařízení vlády, které mění kategorizaci některých zbraní. Pokud nařízení projde, bude znamenat komplikace především pro spolky vojenské historie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 19:34, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Zábavní vědecký park VIDA! přivítal miliontého návštěvníka
25. ledna 2019 přivítal zábavní vědecký park VIDA! miliontého návštěvníka. Stala se jím Adriana Pertlová z Brna. Do VIDA! přišla se svou dcerkou a s kamarádkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
FN Brno: Další prestižní ocenění pro doc. Marka Mráze a jeho vědecký tým
Mezinárodní vědecký tým pod vedením doc. MUDr. Mgr. Marka Mráze, Ph.D., z Interní hematologické a onkologické kliniky Fakultní nemocnice Brno a CEITEC MU získal prestižní Cenu České hematologické společnosti za nejlepší publikaci v roce 2016. Toto ocenění je udělováno jedinému titulu za daný rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOP 09: Odmítáme nařízení Evropské unie Dublin IV
Nařízení vychází ze systému kvót, které jsme vždy odmítali jako nefunkční, a proto je jako celek nefunkční i nové nařízení Dublin IV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vznikla vláda Strany totálního rozložení a chaosu (STRACH)
Tak máme novou vládu, více jak osmiměsíční rizikové těhotenství skončilo. Na světě je druhé politické dítě Andreje Babiše. Zplozeno stranami, které totálně rozložily společnost a vnukly chaos do myšlení lidí.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist