nejlepší články ze dne: 24. 02. 2021

Související články

Česká televize bude vysílat Mistrovství světa v atletice až do roku 2023
Česká televize nabídne divákům mistrovství světa v atletice až do roku 2023. Podařilo se jí získat vysílací práva pro šampionát v roce 2019 v katarském Dauhá, 2021 v americkém Portlandu i mistrovství světa plánované na rok 2023, o jehož pořadateli se teprve rozhodne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Vize 2023: Prezident Babiš, premiér Faltýnek, nebo „ruská rošáda“?
Kdyby nebyl pan prezident tak dehydrovaný, bylo by elegantním řešením, aby si Andrej Babiš po dvou letech vedení budoucí nové vlády a po vítězných prezidentských volbách v roce 2023 s Milošem Zemanem vyměnili posty.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.10.2019 v 12:40, zobrazit podobné
Sněhurka Pekarová se sedmi trpaslíky. Obrázek, u kterého opozici ztuhne úsměv
Lidová tvořivost byla, co se týče politiky a jejích představitelů, vždy jednou z českých předností. Od Bohuslava Chalupy nyní přišel nový název pro demokratickou opozici, jak se členové ODS, STAN, TOP 09 a KDU-ČSL rádi nazývají. Tisková konference mu připomenula klasickou pohádku. A připojil i komentář k jednáním o nedůvěře vládě: „Někdy jsou dvě slova lepší než hodinové duševní průjmy.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Čaputová u Merkelové: Německo, potřebujeme tě
Po návštěvě Francie, kde si Čaputová velice rozuměla s Emmanuelem Macronem, se slovenská prezidentka podívala i do Německa. Hovořila o sjednocení Evropy a o populismu. A jak informuje iDNES, prohlásila, že hlas Německa by měl být jasně slyšet. „Německou zkušenost dnes potřebujeme přenést i do celé Evropské unie,“ uvedla Čaputová. A i z Česka se ozval souhlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Čaputová a spojování lidí? Návštěvou pražské kavárny ukázala, jak to myslí, obává se komentátor
Budoucí slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zavítala do České republiky. Setkala se tu s čestným předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem či s ředitelem Knihovny Václava Havla Michaelem Žantovským. Výběr navštívených osob podle komentátora Tomáše Vyorala jasně ukazuje, že Čaputová přijela do Česka „čeřit vodu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Malé děti do ústavních zařízení nepatří. Zákaz by mohl platit od roku 2023, plánují na ministerstvu práce
V Česku by mohl od roku 2023 platit zákaz posílat děti do tří let do ústavů. Od roku 2025 by pak nemělo být možné dávat do ústavních zařízeních děti do sedmi let. Dětské domovy by měly patřit mezi sociální služby a péči o ohrožené děti by místo tří resortů mělo mít na starosti jen ministerstvo práce. To se změnami počítá ve svém návrhu úpravy zákonů, který by měla v pondělí projednávat vláda. Výhrady k záměru mají ministerstva školství a zdravotnictví i další resorty a také většina krajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Prezidentka Čaputová přijede do Česka. Setká se s Vondráčkem, Kuberou a Zemanem
Nová slovenská prezidenta Zuzana Čaputová dnes navštíví Česko. Při své první zahraniční návštěvě od sobotní inaugurace se setká s prezidentem Milošem Zemanem i předsedy Poslanecké sněmovny a Senátu, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Z Lex Babiš je Rex Babiš
Parlamentní strany, kromě hnutí ANO, znovu voličům dokázali, čeho jsou neschopní, když se v jednom šiku svorně pokusili Babiše z politiky vystrnadit. KDU a ČSSD si s opozicí podaly ruce, které si v časech minulých navzájem myly.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.1.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Čaputová proti V4? Opravila slova Zemana, velmi zvláštně
Čaputová proti zbytku Visegrádské čtyřky? Vypadá to tak. Během čtvrteční tiskové konference po jednání prezidentů V4 v Lánech se odehrál moment, kterého si prakticky nikdo nevšiml. Jde o cenzuru. A prezidentka Čaputová ji podpořila, byť k tomu použila značně vyhýbavé formulace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist