nejlepší články ze dne: 24. 02. 2021

Související články

Bára Basiková: Čím dál od Prahy, tím je to horší! Ti lidé neznají pravdu. Musíme jim to říkat
Bára Basiková po svém projevu na Letné rozvinula své myšlenky v rozhovoru pro DVTV. „Aby prezident této země, i když já ho nevolila a polovina národa taky ne, prostě nebyl vůči nám tak sprostej a arogantní jako dosud,“ přála si Basiková a vyslovila i přání, aby Andrej Babiš odešel do své rodné země. Lidé mimo Prahu? „Když koncertuju někde daleko za Prahou, čím je to dál od Prahy, tím je to horší. Ti lidé vůbec neznají pravdu, protože jsou obelháváni, a je potřeba prostě jim otevřít oči,“ míní zpěvačka, která tvrdila, že jí prezident Zeman zakázal vystupovat s Armádou ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Kunda sem, kunda tam.“ Umělkyně Bára Basiková se vyjádřila o Zemanovi. Prý jí ubližuje
„To je mi ale svoboda a demokracie. Ku*da sem, ku*da tam.“ Zpěvačka Bára Basiková se obula do prezidenta Miloše Zemana. Hradní mluvčí Ovčáček jí odpověděl a nedržel se přitom zpátky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Umělkyně Bára Basiková promluvila k politice: Zeman, Babiš a sex
Na třicáté výročí Listopadu 1989 s jinou vládou a jiným prezidentem. To je přání mnoha lidí, jak tvrdí zpěvačka Bára Basiková. Ta se kromě toho vyslovila na podporu homosexuálních manželství. Je podle ní absurdní v dnešní době nepovolovat homosexuálním párům vychovávat dítě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist