Protest! Trest za pravdu v ČR, píše Ben Kuras. A nemůže mlčet
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2021 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 25. 02. 2021

Související články

Merkelová napadla Polsko
Německo nemůže mlčet k dění v Polsku, prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová. Uznává sice, že za normálních okolností není vhodné komentovat vnitřní záležitosti jiných států, ale pokud hrozí, že budou oslabeny pilíře právního státu, skutečně k tomu podle kancléřky nelze mlčet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Cenzuruje mě Facebook. Benjamin Kuras o svobodě slova, dění v Německu či Kalouskovi
ROZHOVOR „Komu záleží na ‚mezinárodním respektu, hanbě a opovržení‘ víc než na bezpečnosti vlastního národa, který platí jeho mzdu, se nedostatkem studu sám vyřazuje z racionální politické debaty a nemůže být brán vážně,“ říká o Miroslavu Kalouskovi spisovatel Benjamin Kuras, který kandiduje do Senátu na Praze 4.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Klaus st.: Majdan na Václavském náměstí! Nelze mlčet. Děsí mě to
Jako „pokus o pražský majdan“ nazval někdejší prezident Václav Klaus demonstrace na Václavském náměstí pod heslem „Milion chvilek pro demokracii“. Učinil tak v jednom ze svých „Zápisků z cest“, informace o velké demonstraci totiž sledoval na lodi plující kolem britských ostrovů. Váhal prý, jestli proti tomuto majdanu vystoupit, ale pak si nad knihou řekl, že mlčet nemůže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Už nemohu mlčet, lžou! Okamura se brání. Jde o zkažené maso z Polska
Českem hýbe aféra problematického polského masa, které se možná podávalo v některých českých restauracích. Ukázalo se, že některé podniky mohly vydávat polské hovězí za steaky z Argentiny a mohly si za ně nechat pořádně zaplatit. Do aféry se teď vložil i Tomio Okamura. Zlé jazyky o něm prý šíří pomluvy a on nemůže mlčet. Vidí tu prý jisté souvislosti s volbami do Evropského parlamentu v květnu tohoto roku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Kuras se ostře pustil do soupeře Drahoše. A vy šíříte dezinformace, ozvalo se v reakci od profesora
Spisovatel Benjamin Kuras žijící střídavě ve Velké Británii a v Česku se rozhodl kandidovat do Senátu. Na Praze 4. Tady stojí proti profesorovi Jiřímu Drahošovi. A jak to tak v předvolebních kampaních bývá, v souboji o post senátora zaznívají ostré výroky. Kuras se do Drahoše pořádně obul. Ten si to však nenechal líbit a přešel do protiútoku...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Další trest nad Dbalým. Za korupci v Nemocnici na Homolce 8,5 let vězení. A k tomu...
Bývalý šéf Nemocnice na Homolce Vladimír Dbalý dostal trest i ve druhé části své korupční kauzy. Podle informací ČTK dostal exředitel trest 8,5 roku odnětí svobody a peněžitý trest ve výši 10,9 milionu korun. Spolu s dalšími obžalovanými má navíc nemocnici uhradit 49,5 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist