nejlepší články ze dne: 26. 02. 2021

Související články

Udženija (ODS): Teď mi dochází trpělivost
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2021 v 12:35, zobrazit podobné
Babišovský pekař: Bordel. Nám podnikatelům už dochází trpělivost. Na pana Babiše mají připravené kauzy, nejradši by ho viděli v teplácích
ROZHOVOR „Nálada mezi námi podnikateli a všemi, kteří tady 27 let dřou od rána do večera, je, že nám dochází trpělivost. Nad tím bordelem, co kolem nás je. Chceme žít ve slušné zemi, kde se slušně spravujou naše peníze. Nejvíc nás trápí neuvěřitelná byrokracie, to, že peníze jdou neadresně někam, že tu jsou dotační pobídky, které znevýhodňují řadu subjektů a tak dále. Těch věcí je milion,“ uvádí v rozhovoru pro PL.cz pekař Jiří Bláha, volební lídr hnutí ANO v Libereckém kraji. K obviněním Andreje Babiše říká: „Tak je to v životě vždycky. Kdo je výjimečný, je podezřelý.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Okamura: Národům Evropy již dochází trpělivost
Komentář na facebookovém profilu k implementaci směrnic EU do právního řádu České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Brusel chce potrestat Polsko zastavením dotací. Plán má velkou podporu hlavně v Berlíně
Server magazínu Der Spiegel informuje o tom, že Evropské komisi dochází trpělivost s Polskem. Členové Evropské komise soustavně kritizují polskou reformu v oblasti justice, ale polská vláda na ní nehodlá nic měnit. EK proto uvažuje nad tím, že by Polsku zarazila přítok evropských dotací. Připravila plán, který prý má podporu i u německé koaliční vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Německo: Uprchlíci, zůstaňte venku? No, takto to dopadlo
Německému obyvatelstvu pomalu, ale jistě dochází s žadateli o azyl z Afriky a Blízkého východu trpělivost. Naposledy se rozhodla k ráznému kroku majitelka obchodu v bavorském Tögingu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Profesoru Fialovi došla trpělivost. Komunální koalice ODS s SPD a KSČM už je prý moc
Uzavření dvou koalic na komunální úrovni s SPD kritizují předseda ODS Petra Fiala a někteří další jeho straničtí kolegové. Z toho důvodu se situací v Hranicích na Moravě, kde se místní ODS chce spojit nejen s SPD, ale i KSČM, bude zabývat předsednictvo občanských demokratů, upozornil server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist