nejlepší články ze dne: 27. 02. 2021

Související články

Rusko proti nám vede informační válku, říká datový analytik. A já nechci, aby se k moci vrátily staré struktury
Pro server Reflex.cz promluvil datový analytik František Vrábel. Prozradil, čím vším nás ohrožují Rusko a Čína. A pak prozradil, že se musíme vyrovnat s ještě větší hrozbou, než jsou Moskva nebo Peking. Rusku jde prý v první řadě o peníze, Číně kromě peněz i o šíření ideologie. Tato hrozba se jmenuje Facebook. „K Facebooku chodíme jako ovce na porážku,“ uvedl Vrábel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Pohádka na dobrou noc, aneb o Princezně Janě Maláčové
Kam se na tzv. princeznu ČSSD Janu Maláčovou  hrabe anglická královna? Ani ona nemá takové nápady a hlídá si kasu jako oko v hlavě. Současná ministryně srší nápady, ale ty peníze, které se tak marně utrácí, nevidí. Škoda, škoda.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.2.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Petr Hampl k prvnímu máji: Zase uslyšíme pitomé nápady levičáků, že zachráníme svět vyhláškou. Přitom si jen někdo namastí kapsy
Tak jako každoročně i letos můžeme 1. května na Svátek práce čekat odborářské a jiné průvody, debaty, výkřiky a požadavky, říká sociolog Petr Hampl. „Z levé strany politického spektra opět uslyšíme naprosto pitomé nápady založené na představě, že svět lze vylepšit vyhláškou o lepším světě,“ uvedl sociolog, který se proto na svém webu rozhodl sepsat ke Svátku práce jednu podstatnou ekonomickou poznámku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Z Turecka pouští Erdogan do Evropy nevzdělaný a nebezpečný póvl, řekl "lovec imigrantů" v Praze
PŘÍBĚH Na hranici jsou dost vyčerpaní, ale jen si odpočinou, dostanou peníze a dělají problémy. Někteří mají v podrážkách nože, jiní hašiš či surové opium. Jdou do Evropy za lepším živobytím. Tak popisuje uprchlíky advokát Petar Nizamov, jenž jako člen občanských hlídek stráží bulharsko-tureckou hranici. Pohyb migrantů v Bulharsku popisuje do nejmenších detailů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist