nejlepší články ze dne: 28. 02. 2021

Související články

Jan Čermák: Volný pád indexu ISM signalizuje, že konjunktura se zadrhává i v Americe
Až do včerejšího dne se zdálo, že klacky, které americké ekonomice házejí pod nohy tvůrci hospodářské politiky této země, mnoho škody nenapáchají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
WTO: USA mohou uvalit cla na dovoz z EU za 7,5 miliardy dolarů
Jsem  vysokoškolsky vzdělaný ekonom s velkou praxí,ale i ten nejobyčejnější člověk musí pochopit - " něco se děje". Když si největší hospodářské systémy házejí klacky pod nohy,tak je něco špatně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.10.2019 v 19:40, zobrazit podobné
Babiš mi říkal, že si Klause moc váží. Havel mu umetl cestičku. Zde promarnil převzetí moci. A Zeman a pozvání Sorosových svazáků do Prahy... Klausův spolupracovník vypráví
ROZHOVOR „Dvakrát jsem se s Babišem sešel na jeho žádost. V obou případech naříkal, že mu všichni házejí klacky pod nohy, že si pana prezidenta moc váží, a chtěl se domoci nějakého zastání. Nedomohl,“ říká o svém osobním setkání s Babišem Klausův bývalý tajemník Ladislav Jakl. A mnoho dalších postřehů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Současný kapitalismus a kapitalisté se mstí komunistům
Současný kapitalismus a kapitalisté se mstí komunistům v post-sametovém období našich dějin! Karta se tedy obrátila v celkový neprospěch československého národa, který se rozpadl! Současní kapitalisté házejí klacky pod nohy členům KSČM, a to v práci, osobním a společenském životě. Šikana a perzekuce na adresu levice probíhá beztrestně dál na „všech frontách!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist