nejlepší články ze dne: 01. 03. 2021

Související články

Kverulant: Další magistrátní kostlivec za téměř půl miliardy
Praha, zastoupená Technickou správou komunikací, uzavřela v roce 2008 s billboardáři smlouvu o pronájmu 8 000 m2 plochy na více než 100 pražských mostech a lávkách za cenu dvou milionů korun ročně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany podepsalo smlouvu na taktické soubojové simulátory
V pondělí 18. února 2019 zástupci ministerstva obrany a firmy SAAB Czech s. r. o. podepsali smlouvu na dodávku taktických soubojových simulátorů. Za resort obrany smlouvu podepsal pověřený náměstek pro řízení sekce vyzbrojování a akvizic MO Filip Říha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany musí odložit nákup granátů. Zde je důvod
Ministerstvo obrany nesmí sedm měsíců nakoupit ruční útočné granáty, zakázal to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Smlouvu na jejich dodávku totiž ministerstvo uzavřelo před uplynutím lhůty pro podání námitek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
A ještě jeden průšvih na konec: Krnáčová prý uzavřela podivnou smlouvu
Adriana Krnáčová z hnutí ANO si už moc dlouho primátorský řetěz neužije. V pozici nejmocnějšího politika v hlavním městě ji nahradí Pirát Zdeněk Hřib. A ten si možná posvítí na podezřelou smlouvu, kterou podle informací deníku Právo uzavřela právě Krnáčová a spol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany uzavřelo smlouvu na osmdesát aut pro chemiky za pět miliard
Státní podnik Vojenský výzkumný ústav dodá armádě 80 speciálních chemických obrněných vozů na podvozku Iveco za více než pět miliard korun. Zástupci ministerstva a firmy dnes podepsali smlouvu. ČTK o tom informovala Jana Zechmeisterová z tiskového oddělení Ministerstva obrany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Cabicar (TOP 09): Centrum duševního zdraví v Trutnově nabídne i terénní služby
Do dvou let vznikne v Trutnově nové Centrum duševního zdraví za více jak 55,5 milionu korun. Cílem projektu je získat odpovídající prostory pro poskytování zdravotních a přímo návazných sociálních služeb pro osoby s duševním onemocněním. Nové centrum vznikne na místě bývalého kulturního domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOP 09: Praha přišla o 360 milionů korun
Radní Plamínková se snaží zvrátit smlouvu s Pražskými vodovody a kanalizacemi doslova za každou cenu. A přestože už má informaci od Evropské komise, která odmítla prošetřit u pronájmu nedovolenou veřejnou podporu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Krnáčová (ANO): Kongresové centrum nedokáže uspokojit poptávku
Mezinárodní architektonicko-urbanistická soutěž Nové KCP má vítěze a veřejnost ode dneška zná i podobu vítězného návrhu. Předmětem soutěže byla dostavba nové výstavní haly pro Kongresové centrum Praha a s ní spojená okolního prostranství. Veřejnost tak ode dneška zná jména vítězů i podobu vítězného návrhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
V Česku vznikne satelitní centrum pro armádní rozvědku a NATO
V Česku vznikne satelitní centrum pro tuzemskou armádní rozvědku a Severoatlantickou alianci (NATO). Středisko může zpracováním snímků z družic pomoci i záchranářům při sledování živelných pohrom, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist