nejlepší články ze dne: 01. 03. 2021

Související články

Vrchní soud potvrdil Krejčířovi 15 let vězení za podvody na společnosti ČEPRO
Vrchní soud v Praze dnes pravomocně rozhodl v případu miliardových podvodů připravovaných na společnost ČEPRO organizovanou zločineckou skupinou kolem JUDr. Martina Pechana a Ing. Radovana Krejčíře. Potvrdil přitom 15 let odnětí svobody právě Ing. Radovanu Krejčířovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Zavřeli je v osm ráno, dusili je, má to řešit Chovanec i Sobotka? Nový vývoj kolem smrti Mrázka
Stále neobjasněná vražda údajného šéfa podsvětí Františka Mrázka stále vzbuzuje emoce, i 11 let poté. Nyní se pod nebývalý tlak Generální inspekce bezpečnostních sborů dostala skupina vyšetřovatelů speciálního policejního týmu Tempus. Píše o tom deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
ČEPRO odvrátilo šikanózní insolvenci
Společnost ČEPRO zvítězila v právním sporu s JUDr. Vladimírem Bartošem. Městský soud v Praze dnes potvrdil, že Bartošův insolvenční návrh není důvodný, neboť společnost ČEPRO prokázala, že je ve výborné hospodářské kondici a nebylo osvědčeno, že by JUDr. Bartoš a alespoň jedna další osoba měla za společností ČEPRO splatnou pohledávku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Mafiánská vražda a muž z okolí Františka Mrázka: Policie má problém. Máme dokument
Bývalý bodyguard kmotra Františka Mrázka, a jeho někdejší pravé ruky Tomáše Pitra, Pavel Šrytr podal trestní oznámení na policisty. Ti ho zatkli před dvěma lety, když se blížilo promlčení vraždy světského kápa Antonína Běly. Po více jak roce a půl ve vazbě ale Šrytra soud propustil s tím, že proti němu nejsou žádné důkazy. Případ má na stole Generální inspekce bezpečnostních sborů. Podle Šrytra policisté vyvíjeli nátlak na svědka, aby proti němu nepravdivě vypovídal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Grois (ČSSD): Znojemská radnice zve na Den otevřených dveří, prohlídky staré školy i podzemí
V sobotu 17. listopadu se otevřou dveře znojemské radnice, aby posedmé přilákaly k návštěvě širokou veřejnost. Letošním nosným tématem bude Centrum obnovy společenského kulturního dědictví, projekt, díky kterému se nastartuje památková obnova budovy staré školy v Louce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
ČEPRO deklaruje výbornou finanční kondici, obstrukce zdržují vyřešení insolvence
Přestože se informace o šikanózním a zjevně bezdůvodném insolvenčním řízení se společností ČEPRO již objevila v obchodním rejstříku, na fungování firmy to nemá žádný důsledek. ČEPRO je i nadále ve výborné finanční kondici a je schopno plnit veškeré své závazky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Staré a nedokonalé zákony v ČR podporují český dluhový průmysl
V ČR platí staré a nedokonalé zákony, které slouží českému a ve světě ojedinělému dluhovému průmyslu, jinak řečeno vydírání výpalného za pomoci českého státu na českých ekonomicky aktivních občanech, ale také na studentech, nemocných a důchodcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Odstup, nebo...! Oceňovaný ředitel školy má čelit vydírání od radního z ODS
Pár měsíců před komunálními volbami se na Praze 4 vyostřuje situace ve školství. Radní pro tuto oblast Jaroslav Míth (ODS) se podle zjištění ParlamentníchListů.cz pokouší vydírat dlouholetého ředitele podolské základní školy Josefa Blechu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
ČEPRO pokračuje v boji proti šikanozní insolvenci a útokům organizovaného zločinu
Proti společnosti ČEPRO je již od roku 2011 vedeno uměle vykonstruované insolvenční řízení. Insolvenční návrh podal JUDr. Vladimír Bartoš, advokát vyškrtnutý z ČAK. Za společností ČEPRO uplatňuje neexistující pohledávku. Přestože se jedná o typický příklad šikanozní insolvence, z důvodu opakovaných obstrukcí a procesních pochybení soudů nebylo řízení dosud ukončeno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Městský soud v Praze opětovně zamítl insolvenční návrh na společnost ČEPRO
Městský soud v Praze v pondělí opětovně zamítl insolvenční návrh, který v roce 2011 podal na majetek společnosti ČEPRO JUDr. Vladimír Bartoš. Společnost ČEPRO uplatněnou pohledávku dlouhodobě odmítá jako neexistující a zcela smyšlenou. Potvrzují to opakovaně i dostupná soudní rozhodnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist