Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.477x, což odpovídá cca 129.246-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 01. 04. 2021

Související články

Obchodní inspekce: Nepřišel dárek, zaplacený online? Peníze lze získat zpět
Pokud nebylo doručeno zboží zaplacené přes internet platební kartou, mohou spotřebitelé svoji banku požádat o provedení tzv. chargebacku. Díky tomuto nástroji lze stáhnout částku zpět od banky podnikatele, pokud ten neprokáže, že zboží dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Evropské spotřebitelské centrum: Nepřišel dárek zaplacený online? Peníze lze získat zpět
Pokud nebylo doručeno zboží zaplacené přes internet platební kartou, mohou spotřebitelé svoji banku požádat o provedení tzv. chargebacku. Díky tomuto nástroji lze stáhnout částku zpět od banky podnikatele, pokud ten neprokáže, že zboží dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Evropské spotřebitelské centrum: Air Berlin – jak získat zpět peníze za zrušené lety
Rušené lety společnosti Air Berlin trápí jejich klienty, kteří by rádi letěli náhradním spojem či získali zpět své peníze. Dopravce je v insolvenci a existuje několik možností, jak postupovat. Někteří cestující mohou získat peníze zpět od své banky pomocí nástroje zvaného chargeback.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Lidi si postavili studny za zdaněné peníze bez pomoci státu. A ten jim je chce při suchu zabrat? Markéta Šichtařová vypěnila
Ekonomka Markéta Šichtařová se zlobí. Komunistické myšlení se nám prý vrátilo do společnosti rychleji, než by člověk čekal. V 50. letech 20. století komunisté rozhodovali o tom, co se udělá s bytem, v němž bydlíte. Dnešní vláda zase rozhoduje o tom, co provede s vaší vodou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Potřebujeme více peněz, říkají církve. Jinak hrozí...
České církve prozatím dostávají peníze od státu. Jenže za pár let tomu bude konec a duchovní si budou muset vystačit s prostředky, které poplynou z jejich investic. Vyschnutí státních příspěvků je součástí dohody o majetkovém vyrovnání státu s církvemi, v rámci kterého dostaly církve zpět majetek, který jim zabavili komunisté. Už teď ale církve žádají své věřící o další příspěvky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Neziskovka, právníci kolem kauzy OKD a jiné firmy. ANO předalo orgánům práci Marksové, teď to přijde zpět pod ČSSD
Ministerstvo práce a sociálních věcí od dnešního dne převezme zpět do rukou ČSSD, a to do rukou Petra Krčála. Jak však píše MF Dnes, jde o výbušné dědictví. Odcházející ministryně za ANO Jaroslava Němcová poslala státním zástupcům dvanáct trestních oznámení na hospodaření své předchůdkyně z ČSSD Michaely Marksové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Už nebudeme vazalové Západu, zrušíme restituce, řekli komunisté, proč podepřou Babiše
Komunisté se rozhodli podpořit menšinovou vládu premiéra Andreje Babiše a jeho koaličního partnera ČSSD. Proč se rozhodli podpořit tuto vládu? Komunisté mají za to, že dosavadní vlády – vládou Václava Klause počínaje až po kabinet Bohuslava Sobotky ČSSD) – se prý staraly o to, ab se z nás stal poslušný vazal Německa a Spojených států. KSČM to chce změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Duka se zlobí: Nechtěli jsme pomstu, a komunisté se nám dnes smějí
Kardinál Dominik Duka dal v rozhovoru pro deník Právo najevo své spravedlivé rozhořčení nad tím, co si ještě 30 let od svého pádu komunisté dovolují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
ANO si chce stěžovat na recesisty s podobným názvem. Babiše prý naštval i Telička
Hnutí ANO premiéra Andreje Babiše se zlobí. Zlobí se natolik, že jeho členové zvažovali i podání žaloby na recesisty z uskupení „ANO – vytrollíme europarlament. Vtipálci prý babišovce připravili o hlasy, proti čemuž se tito chtějí ohradit. Není však jisté, že uspějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš: Lithium musí zůstat v rukou státu!
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš spolu s komunisty trvá na tom, že národní poklad v podobě obrovských zásob lithia coby kovu budoucnosti musí zůstat v rukou státu. Naproti tomu sociální demokraté či TOP 09 by k těžbě pustily i soukromé firmy, protože stát nemá dost kapacit na to, aby obrovské zásoby tohoto kovu vytěžil. Pro Babiše a komunisty je to však absolutně nepřijatelná představa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist