nejlepší články ze dne: 01. 04. 2021

Související články

Premiér Sobotka: Jsem rád, že můj tlak přináší výsledky
Jsem rád, že můj dlouhodobý tlak na urychlení strategické výstavby vysokorychlostních železnic v České republice přináší konkrétní výsledky v podobě společné shody napříč politickými stranami, aby se celý proces výstavby razantně zrychlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Poslanci, senátoři a hejtmani společně apelují na stát: Začněte urychleně řešit dopady útlumu těžby uhlí
Vůbec poprvé v historii se spojilo 26 poslanců a senátorů ze dvou krajů napříč všemi politickými stranami, aby společně s kraji, městy i obcemi bojovali za region.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zjišťovali jsme, kdo všechno podpoří Drahoše na Hrad proti Zemanovi. To budete koukat. A o Drahošovi jsme se dozvěděli tuto zásadní věc…
ANKETA Jiří Drahoš má dle HN a Aktuálně.cz coby kandidát na prezidenta podporu napříč politickými stranami. ParlamentníListy.cz se zeptaly politiků, zda by byl dobrým prezidentským kandidátem a zda ho podpoří, pokud bude kandidovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Novela zákona umožní stavět před vyvlastněním všech pozemků
Vláda dnes podpořila novelu zákona č. 416/2019 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury, kterou inicioval ministr dopravy a poslanec Dan Ťok. Přijetím kompromisního poslaneckého návrhu, na němž je shoda napříč politickými stranami, dojde ke zkrácení až třináctiletého cyklu, který si dnes vyžádá každá infrastrukturní stavba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Politici chtějí řešit podvody se stáčenými kilometry
V pátek 7. dubna se v Evropském domě uskuteční mezinárodní odborná konference Boj proti podvodům se stáčenými kilometry. Zúčastní se jí několik politiků napříč politickými stranami a přední čeští i zahraniční odborníci na řešení problematiky včetně prezidenta belgické společnosti Car-Pass Michaela Peelmana, díky němuž Belgie už více než deset let tento druh podvodů prakticky nezná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Bartošek (KDU-ČSL): Odmítáme, aby se ČR stala vazalem velkých zahraničních mocností
KDU-ČSL chce společně s dalšími politickými stranami vytvořit sněmovní vyšetřovací komisi, která by hodnotila vliv cizích autoritativních režimů na Českou republiku a hledala by způsoby, jak tomuto vlivu lépe čelit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Vodička (ČSSD): Jednání s ANO - jiskřička naděje pro demokracii
V tom, že vedení strany ANO se rozhodlo, neopírat svou vládu o extremistické partaje KSČM a SPD, doutná malinká jiskřička naděje pro českou demokracii. Vypadá to, že většina ve vedení strany ANO neusiluje o peníze a o moc za každou cenu, zcela bezohledně, ale že by též - kromě toho - ráda zachovala elementární demokratické principy a že jí záleží na solidním image v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Politik z ANO: Nefunguje to tak, že pokud někdo zkritizuje novináře, někdo ho zastřelí. Nejsou neomylní, kritika by měla být normální
ROZHOVOR Podle poslance za ANO Milana Ferance by referend mělo být jako šafránu. „Měli bychom z něj vyloučit otázky mezinárodních závazků včetně Evropské unie, lidských práv a daní,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. K vládnímu vyjednávání vysvětlil, že Andrej Babiš jedná se všemi, kdo chtějí jednat. Ideální by podle Ferance byla vláda s menšinovou podporou či tolerancí. Spolupracovat na programu se prý dá napříč politickými stranami a předčasné volby by nejvíce ohrozily politiky potácející se na pětiprocentní hranici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Cestovatelé mezi politickými stranami se spojují
Karol Hrádela na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist