Prokop (ANO): Sociální bydlení aneb co to vlastně znamená?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2021 v 06:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

MMR poskytne z IROP dvě miliardy na sociální bydlení
Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) další výzvy na sociální bydlení. Jedná se o výzvy Sociální bydlení II. a Sociální bydlení pro sociálně vyloučené lokality II. Pro žadatele jsou v tomto roce připraveny na sociální bydlení dvě miliardy korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ivan Přikryl: Velká Británie a sociální bydlení
Termín „sociální bydlení“ je ve Spojeném království poměrně nový, zavádí se v posledních dvaceti letech. Pojem však neznamená, že neexistovalo levné bydlení pro chdší populaci. To má tradici více než 200 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
MPSV: Konference na téma dobré praxe v sociálním bydlení ze zahraničí
Na konferenci zazněly příklady dobré praxe v sociálním bydlení ze zahraničí Je důležité, aby stát, obce a jiní poskytovatelé sociálního bydlení úzce spolupracovali. Sociální bydlení se musí provázat se sociální prací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Politika bydlení
Bydlení je základem života a podle kultury bydlení poznáš, kulturu národa. Ovšem neméně důležité je také jak stát je schopen zajistit svým občanům bydlení a to nejen sociální, ale především pro normální pracující lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Platforma pro sociální bydlení: Vládní zákon o dostupném bydlení se nejspíš nestihne
Na včerejším grémiu k sociálním bydlení ministryně Dostálová uvedla, že hodlá připravit věcný záměr zákona o dostupném bydlení do ledna 2021.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Maláčová se znovu pustila do Babiše: Premiér by si měl zamést před vlastním prahem!
Průzkumy ukazují, že jednu z dělicích linií v české společnosti představuje nemožnost najít bydlení. Co s tím? O tom na vlnách Českého rozhlasu debatovali Olga Richterová (Česká pirátská strana), Jan Hrnčíř (SPD), Jana Maláčová (ČSSD), Štěpán Ripka (Platforma pro sociální bydlení) a Daniel Prokop (sociolog). Ministryně Maláčová kritizovala předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). Hrnčíř se obul do neziskových organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Agentura pro sociální začleňování pořádala odbornou konferenci k sociálnímu bydlení
Odborná konference k sociálnímu bydlení a jeho aktuálním výzvám představila praktické zkušenosti se zaváděním a rozvojem systémů sociálního bydlení v České republice. V Lichtenštejnském paláci v Praze ji dnes uspořádala Agentura pro sociální začleňování ve spolupráci s Armádou spásy ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist