nejlepší články ze dne: 02. 04. 2021

Související články

Kokot Okamura! Pavla Novotného z ODS popadnul vztek
„V naší republice opět výrazně přibylo cizinců,“ rozčiluje se předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Občané si podle jeho slov čím dál více stěžují na kriminalitu zahraničních dělníků, zvláště v okolí ubytoven. Mnoho podnětů na toto téma dostává prý například z Plzeňského kraje. „Ministr vnitra Hamáček (ČSSD) ale odmítá s problémem cokoli dělat,“ stěžuje si předseda, který nezapomněl v dalším příspěvku varovat před obrovskou migrační vlnou mířící do českých krajin. Za to také pořádně slíznul od starosty městské části Praha Řeporyje Pavla Novotného, který ho stylem sobě vlastním neváhal nazvat „kokotem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Na Šafrově fóru pochválili Fialu a Pavla Novotného, tváře nové ODS. A lidé píší do Řeporyjí, co si myslí
Komentátor serveru Forum4.cz Vilém Besser pochválil předsedu ODS Petra Fialu za to, že se jasně zastal starosty pražských Řeporyjí a stranického kolegy Pavla Novotného. Podpořil ho při posezení u piva. I v kauze „komunistická mlátička Ondráček“. Novotný se podělil o jeden z dopisů, které mu píší lidé z různých koutů Česka. Raději se podívejte sami, co tam stojí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný přestřelil. Za slova o pověšení komunisty si vykoledoval obvinění
Policie viní starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) z podněcování k trestnému činu. Řeporyjský starosta je stíhaný za ostré výroky na adresu komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Problémové výroky Novotného se týkají Ondráčkovy květnové cesty na Ukrajinu do mezinárodně neuznávané Doněcké lidové republiky. „Já bych si přál, aby za tohle Vondráček visel,“ zní například jeden z Novotného problematických výroků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Strážci francouzského prezidenta v éře Macrona
Experti ještě nevědí, jaký druh ochrany zblízka si bude Emmanuel Macron přát a zda si vybere policii nebo četníky. Francois Mitterand, bývalý francouzský prezident, se vyhýbal policii a dával přednost četníkům. Těm věřil natolik, že je pověřil ochranou nemanželské dcery Mazarine.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr Stropnický: Vojenskou policii vnímám každý den velmi zblízka
Ve výcvikovém táboře v Jincích absolvují v těchto dnech vojenští policisté z oddělení ochrany objektů Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha nepřetržitý intenzivní výcvik. O profesionální připravenosti vojenských policistů se ve čtvrtek odpoledne přesvědčil i ministr obrany Martin Stropnický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist